Dlaczego Agnieszka i Artur Kotońscy z „Gogglebox. Przed telewizorem” nazwali syna Dajan?

Poprzedni artykuł: Marietta i Chris z „Hotel Paradise” wezmą udział w nowym show TVN! Zna... Następny artykuł: Martyna i Latino z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu programu?
Dajan Kotoński zyskał sławę dzięki towarzyszeniu swoim rodzicom w hitowym show TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”. Do tej pory imię celebryty budziło wiele pytań i skrajnych emocji. Wiemy, skąd Kotońscy wzięli pomysł na tak oryginalne imię dla syna.

Agnieszka, Artur i Dajan Kotońscy to bez wątpienia jedni z najzabawniejszych i najpopularniejszych uczestników „Gogglebox. Przed telewizorem”, którzy już od dziesięciu sezonów bawią i wzruszają do łez miliony fanów, na żywo komentując na antenie TTV wybrane programy telewizyjne. Rodzina z Chocieży swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim trafnym, szczerym komentarzom, zabawnym żartom i ogromnemu dystansowi do siebie.

Dlaczego syn Kotońskich z „Gogglebox” ma na imię Dajan?

W ciągu ostatnich pięciu lat emisji odcinków z udziałem Kotońskich, mogliśmy nie tylko dowiedzieć się co ich przeraża, rozczula, a co najbardziej rozśmiesza, ale również poznaliśmy wiele szczegółów z ich życia prywatnego. Byliśmy już świadkami ogromnej metamorfozy Agnieszki Kotońskiej, która porzuciła opaleniznę z solarium, platynowy tapir, mocne makijaże i niebotycznie długie tipsy na rzecz naturalności, a także zadbała o swoją figurę i schudła aż 30 kilogramów.

Zobacz także: Czym  na co dzień zajmuje się Agnieszka Kotońska z „Gogglebox”?

To jeszcze nie wszystko! Na wizji ukochanych dziadków odwiedzał często obecnie trzyletni Tymon, syn Dajana, wprawiając wszystkich w wielką radość. Rodzinni i sentymentalni Kotońscy często porównywali malucha do swojego jedynego syna, a także wspominali czasy, kiedy ze sobą randkowali oraz nastoletnią ciążę Agnieszki, która urodziła Dajana w wieku zaledwie 16 lat. Jak dotąd para nie wspominała jednak, dlaczego wybrała dla jedynego dziecka tak oryginale imię.

Tym razem Agnieszka Kotońska i jej mąż Artur Kotoński postanowili jednak uchylić rąbka tajemnicy i zdradzili powód, dla którego 27 lat temu zdecydowali się na budzącą wiele skrajnych emocji ekstrawagancję i nazwali syna Dajan. Musimy przyznać, że to iście królewska historia. Nie wierzycie? Koniecznie zobaczcie nasze wideo!

A co wy sądzicie o imieniu syna Kotońskich? Nazwalibyście swoje dziecko równie oryginalnie, a może preferujecie klasykę?

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 czerwca 2020, 04:08

Nasze propozycje