Adam z „Hotel Paradise” zdradził swój typ kobiety

Poprzedni artykuł: Martyna i Latino z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu programu? Następny artykuł: Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do „Gogglebox”?
Adam Radziszewski z „Hotel Paradise” wreszcie wyjawił, jaka powinna być jego wymarzona partnerka. Co więcej, zdradził również, że Viola… jest daleka od tego ideału.

Adam Radziszewski to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”. Umięśniony przystojniak z Trójmiasta pozował na pewnego siebie i swojej atrakcyjności chłopaka, który do programu wszedł nie po to, by poznać swoją drugą połówkę, lecz dobrze się bawić, a przede wszystkim zgarnąć 100 tys. złotych. Jak się jednak okazało, liczne intrygi doprowadziły do tego, że byli gracze rajskiego hotelu uniemożliwili mu walkę o główną nagrodę. Co więcej, tuż po zakończeniu emisji show, Adam rozstał się z Violą, której deklarował głębokie uczucie.

Romanse Adama Radziszewskiego w „Hotel Paradise”

Już pierwszego dnia show Adam Radziszewski zauroczył się naturalną ciemnowłosą pięknością Olą, której zapewniał dozgonną wierność i wspólną wygraną. Niestety dziewczyna szybko została wyeliminowana z reality show decyzją Sandry Mosakowskiej. By utrzymać się w programie, mężczyzna zaproponował każdej mieszkance rajskiego hotelu romantyczną randkę. Ku zdziwieniu wszystkich, na bliższe poznanie chłopaka zdecydowały się Marietta Witkowska, Viola Nowasielska oraz Martyna Kondratowicz, zaś jedyną, która mu odmówiła była Sandra, pozostająca wtedy w bliskiej relacji z Maćkiem.

Nie trzeba było długo czekać, by umięśniony imprezowicz szybko rozkochał w sobie najnowszą uczestniczkę, MartynęKu oburzeniu fanów „Hotelu Paradise” ich sielanka nie trwała zbyt długo i tuż po upojniej nocy Adam porzucił Martynę i związał się z Violą, która była nim zainteresowana od pierwszego odcinka show.

By tego było mało, do zżytej już grupy uczestników po kilku tygodniach dołączyła Marta. Również ona uległa czarowi złotoustego Adama, jednak po tym, gdy chłopak zaczął ją zastraszać eliminacją z show i próbował wciągnąć w swoje intrygi, dziewczyna się od niego odwróciła. Od tej pory Adam mógł dążyć do upragnionego finału u boku Violi. Niestety ich zażyłość nie przetrwała próby czasu, a Viola i Adam po wyjściu z „Hotel Paradise” nie są już parą

Zobacz także: Jak dobrze znasz uczestników „Hotel Paradise”? [Quiz]

Adam z „Hotel Paradise” zdradził typ swojej idealnej partnerki

Najnowsze wyznanie Adama zdecydowanie nie spodoba się jego byłym partnerkom z „Hotelu Paradise”. Jak się okazuje, ani jego pierwsza telewizyjna dziewczyna Ola, ani Viola, z którą doszedł do półfinału nie są w jego typie.

Typ mojej kobiety może się trochę nie zgadzać z tym, co było w programie, bo Violka nie była blondynką, ale mój typ urody to jest na pewno blondynka średniego wzrostu – przyznał w rozmowie z Party.pl Adam.

Co więcej, Adam wyznał również, jakie cechy charakteru powinna mieć jego wymarzona partnerka oraz to, czy planuje już założenie rodziny.

Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, czy jesteście w typie Adama. Musimy przyznać, że takich wymagań się po nim nie spodziewałyśmy.

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

31 maja 2020, 23:56

Nasze propozycje