Ania z „Hotelu Paradise” szczerze o swojej relacji z Mattem

Wideo, , tagi: związek, Hotel Paradise
Poprzedni artykuł: Czy po zakończeniu emisji "Hotel Paradise" Martyna wybaczyła Adamowi z... Następny artykuł: 3 domowe sposoby na długie rzęsy
Czy Ania Adamczyk i Matt Szek w programie naprawdę tylko grali, a może pojawiło się między nimi uczucie? Gwiazda „Hotelu Paradise” odpowiedziała.

Ania i Matt to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych par pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”. Choć pomiędzy nimi często dochodziło do spięć, atrakcyjni single do końca pozostali sobie wierni. Czyżby lojalność i chęć wspierania się na każdym kroku to dowód na to, że między nimi naprawdę zaiskrzyło? Ania postanowiła zdradzić prawdę.

Ania i Matt w „Hotel Paradise”

Ania i Matt od chwili poznania się zawarli tajny pakt, zakładający lojalność wobec siebie. A wszystko dzięki temu, że dziewczyna wchodząc do rajskiego hotelu uratowała ciemnowłosego przystojniaka przywracając go do gry. Od tej chwili telewizyjni partnerzy byli nierozłączni i chętnie okazywali sobie wiele czułości przy innych uczestnikach show. Także w sytuacjach sam na sam nie brakowało ukradkowych spojrzeń, czy wymownych gestów. Para tak dobrze weszła w swoje role, że nawet podczas jednej z imprez zdecydowała się na namiętny pocałunek pod bacznym okiem kamer.

Zobacz także: Martyna i Latino z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu programu?

Jak się później okazało, Ania i Matt pomimo świetnej strategii wcale nie byli ze sobą blisko i odpadli z programu podczas eliminacyjnej gry dotyczącej znajomości szczegółów z życia swojego partnera. Porażka jednak nie przekreśliła ich planu i aż do końca show udawali szczęśliwy związek.

Dla mnie to był szok, masakra! Byłam pewna, że ich uczucie jest prawdziwe – komentowała związek Ani i Matta Marietta Witkowska w rozmowie z serwisem „Party.pl”. Ja nawet kiedyś powiedziałam Ani: „Aniu, zasługujecie na finał!” – dodała.

Zobacz także: Viola i Adam z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu show? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości

Ania z „Hotel Paradise” o związku z Mattem

Wchodząc do „Hotel Paradise”, zarówno Ania, jak i Matt zakładali, że nie poszukują w reality show swojej drugiej połówki. I choć z czasem ich relacja wyewoluowała, a dziewczyna zaczęła darzyć partnera głębszym uczuciem, to nadal pozostawała wierna paktowi, który zakładał, że między nimi nie będzie nic więcej poza zmyślną strategią. Teraz, gdy emocje po zakończeniu emisji „Hotel Paradise” już opadły, Ania wreszcie postanowiła zdradzić, czy na planie show między nią a Mattem zaiskrzyło.

Ja jestem w stanie się przyznać, że coś z mojej strony było – powiedziała w rozmowie z „Party.pl” Ania. Nie wszystkie sytuacje były pokazane w telewizji – dodała.

Zobacz także: Jak dobrze znasz uczestników „Hotel Paradise”? [Quiz] 

Celebrytka zdradziła również, jaki stosunek poza kamerami miał do niej Matt. Jeśli chcecie się dowiedzieć, czy telewizyjnych partnerów naprawdę coś połączyło, koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:15

Nasze propozycje