Viola z „Hotel Paradise” już jest zakochana? Kim jest jej nowy chłopak?

Poprzedni artykuł: Jak Agnieszka i Artur Kotońscy trafili do „Gogglebox”? Następny artykuł: Czy po zakończeniu emisji "Hotel Paradise" Martyna wybaczyła Adamowi z...
Czyżby Viola Nowasielska z „Hotel Paradise” na dobre zapomniała o Adamie? Zdradziła, co łączy ją z dawnym programowym chłopakiem oraz kim jest jej nowy partner. Tego nikt się nie spodziewał!

Viola Nowasielska biorąc udział w nowym kontrowersyjnym show TVN – „Hotel Paradise” – chciała nie tylko dobrze się bawić i zgarnąć główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych, ale też nie wykluczała, że pragnęłaby się zakochać. Niestety początki programu nie były dla ciemnowłosej piękności zbyt łatwe. Już pierwszego dnia Viola została singielką. Chcąc utrzymać się w grze, szybko weszła jednak w tajny pakt z umięśnionym przystojniakiem Chrisem Ducci, będącym w parze z Lexi. Wtedy też do rajskiego hotelu dołączyli Latino oraz znany z  „Top Model”Szymon Reich, który prywatnie jest znajomym Violi. Dziewczyna nie chciała jednak, by jej zażyłość z modelem została źle odebrana i na „rajskim rozdaniu” wybrała Latino, a z programem pożegnał się Szymon.

Ku zaskoczeniu wszystkich sielanka Violi i Latino nie trwała zbyt długo. Pomimo starań charyzmatycznego, szarmanckiego i zawsze uśmiechniętego chłopaka, Viola Nowasielska wciąż była zainteresowana Adamem Radziszewskim, który dopasował się z jej najlepszą przyjaciółką i jednocześnie największą konkurentką, Olą. Nie trzeba było długo czekać, by i inne dziewczyny uznały, że Adam i Ola są najmocniejszą parą w hotelu, dlatego też decyzją Sandry Mosakowskiej Ola opuściła program. To jednak nie wszystko! Adam nie zamartwiał się zbyt długo po rozstaniu z partnerką i szybko nawiązał bliższy kontakt z nową mieszkanką rajskiego hotelu, Martyną Kondratowicz.

Gdy Viola porzuciła już wszelkie nadzieje na związek z Adamem, stało się coś nieoczekiwanego. Po upojnej nocy Martyny i Adama umięśniony brunet szybko zmienił front i zaczął interesować się Violą, z którą doszedł aż do półfinału programu. 

Viola z „Hotelu Paradise” ma nowego chłopaka?!

Zarówno Viola jak i Adam do końca pobytu w programie zapewniali wszystkich o swoim głębokim uczuciu. Nawet podczas półfinału  para okazywała sobie wiele ciepła. Niestety wszystko diametralnie się zmieniło po zakończeniu show, gdy uczestnicy powrócili do normalnego życia, a Viola wreszcie dowiedziała się o zbliżeniu Adama i Martyny. 

Choć Nowasielska i Radziszewski po zakończeniu show nie są już parą i pozostają teraz w przyjacielskich stosunkach, ciemnooka piękność nie narzeka na brak męskiego zainteresowania. Co ciekawe, w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy.

Kochani, nie ma Adama, jest ktoś inny – przyznała w rozmowie z Party.pl Viola Nowasielska.

Kim jest tajemniczy partner Violi i czy półfinalistka „Hotel Paradise” już jest zakochana? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:11

Nasze propozycje