Marietta z „Hotel Paradise” wyznała, dlaczego tak naprawdę pokłóciła się z Lexi

Poprzedni artykuł: Małgosia z „Rolnik szuka żony” powiększyła sobie usta? Następny artykuł: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" urodziła syna w wieku 16 lat! Jak na...
Marietta i Lexi wyszły z „Hotel Paradise” w nienajlepszych stosunkach. Czy po zakończeniu emisji show dziewczyny wreszcie sobie wybaczyły?

Marietta Witkowska to niezaprzeczalnie jedna z najbarwniejszych uczestniczek pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”. Dziewczyna dzięki swojej charyzmie, niewybrednym żartom, szczerości oraz otwartości podbiła nie tylko serca widzów, ale też zyskała wielką sympatię innych mieszkańców rajskiego hotelu, dzięki czemu znalazła w programie miłość, ale też wraz z ukochanym Chrisem Ducci wygrała główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych.

Jak to bywa przypadku przebojowych osób, jedni je kochają, inni nienawidzą. Nic więc dziwnego, że Marietta w programie miała za sobą kilka sprzeczek. O ile większość z tych nieporozumień zostało szybko wyjaśnionych na wizji, o tyle niektóre zadry nadal były pielęgnowane w sercach uczestników nawet po zakończeniu show. Wśród nich za największy konflikt uważano sytuację pomiędzy Mariettą, a Lexi. O co tak naprawdę się pokłóciły i jakie mają teraz  stosunki?

Konflikt Marietty i Lexi z „Hotel Paradise”

Marietta Witkowska i Lexi Domańska od początku show nie pałały do siebie sympatią. Ich stosunki znacznie się pogorszyły, gdy do „Hotelu Paradise” dołączyła Martyna Kondratowicz. To wtedy Lexi, pozostająca w parze z Chrisem, publicznie namawiała ówczesnego partnera Marietty, Łukasza „Długiego” na porzucenie Witkowskiej na rzecz nowej uczestniczki. Gdy do tego doszło, Marietta postanowiła odwdzięczyć się Lexi pięknym za nadobne i odbiła jej Chrisa.

Od czasu wyeliminowania Lexi z programu pomiędzy Chrisem a Mariettą zaczęło naprawdę iskrzyć. Para nie tylko pozostała sobie wierna podczas kolejnych „rajskich rozdań”, ale też na wizji wyznała sobie miłość. Co więcej, podczas wielkiego finału zakochani udowodnili swoją lojalność i wspólnie wygrali główną nagrodę. To jednak nie wszystko! Marietta i Chris są ze sobą nawet po zakończeniu programu.

Czy dawny konflikt z Lexi poszedł w zapomnienie, a dziewczyny już się pogodziły? Co tak naprawdę sprawiło, że aż tak się poróżniły? Zobaczcie rozmowę z Chrisem i Mariettą.

Zdjęcie: Instagram/Instgaram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:46

Nasze propozycje