Marietta z „Hotelu Paradise” jest w ciąży? Ta wypowiedź nie pozostawia wątpliwości

Poprzedni artykuł: Marietta z „Hotelu Paradise” zdradziła, dlaczego rozstała się z Chrise... Następny artykuł: Czy Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” zmienią zdanie co do rozstani...
Rozstanie Marietty i Chrisa z „Hotelu Paradise” mocno wstrząsnęło sympatykami programu, jednak wielu internautów wciąż dopytuje, czy zwyciężczyni rajskiego hotelu spodziewa się dziecka. Jaka jest prawda? Marietta wreszcie odpowiedziała.

Tego nikt się nie spodziewał! Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” rozstali się, a ich media społecznościowe w mgnieniu oka zalała fala nieprzychylnych komentarzy. Jedni upatrywali się winy Chrisa zarzucając mu pracoholizm i przekładanie dobra firmy nad dobro związku, inni zarzucali Marietcie obłudę i  podkreślali, że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zaaferowana kreowaniem się na influencerkę, jeszcze inni zupełnie nie wierzyli w szczerość ich związku, sugerując, że miłość pomiędzy zwycięzcami pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” była jedynie zabiegiem marketingowym, mającym na celu pomóc im zaistnieć w show biznesie.

Teraz, gdy od rozstania byłych kochanków minął już niemal tydzień, emocje związane z tą informacją jeszcze nie opadły, a sympatycy programu doszukują się kolejnych motywów rozpadu związku Marietty i Chrisa. Niektórzy suponują, że dziewczyna znalazła ukojenie w ramionach innego uczestnika „Hotelu Paradise”, jeszcze inni, że jest w ciąży. A jaka jest prawda? Marietta zdradziła, czy już niebawem zostanie mamą.

Marietta z „Hotelu Paradise” jest w ciąży?

MariettaWitkowska i Chris Ducci wyszli z „Hotelu Paradise” bogatsi nie tylko we wspomnienia oraz  główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych, ale przede wszystkim odnaleźli w kontrowersyjnym show dla atrakcyjnych singli prawdziwe uczucie. Jako jedyna z programowych par postanowili bowiem zostać w związku po zakończeniu hitu TVN, a nawet zamieszkali ze sobą. To jednak nie wszystko! Zakochani rozważali wzięcie ślubu, a także  zaplanowali ilość oraz imiona swoich przyszłych dzieci.

Od zawsze, od małego dziecka marzyłam o córce o imieniu Kornelia – mówiła jeszcze niedawno Marietta.

Nic więc dziwnego, że niedawne instagramowe oświadczenia byłych kochanków o rozstaniu niezwykle zasmuciły ich fanów. „Party.pl postanowiło więc zapytać główną zainteresowaną o to, co było powodem jej rozstania z Chrisem. Przy okazji celebrytka zdradziła, czy naprawdę spodziewa się dziecka.

Mam taki cykl, że po prostu czasem jestem dużo grubsza, tak że potrafię przytyć z dnia na dzień 6 kilogramów, a potem to zrzucić, więc czasem wyglądam grubiej niż normalnie, ale nie, nie jestem w ciąży – mówi w rozmowie z „Party.pl” Marietta Witkowska.

Gwiazda TVN zdradziła również, czy była z Chrisem w ciąży i czy to przez to się rozstali. Więcej znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

2 lipca 2020, 01:11

Nasze propozycje