Martyna i Latino z „Hotel Paradise” są parą po zakończeniu programu?

Poprzedni artykuł: Dlaczego Agnieszka i Artur Kotońscy z „Gogglebox. Przed telewizorem” n... Następny artykuł: Adam z „Hotel Paradise” zdradził swój typ kobiety
Martyna i Latino to bez wątpienia jedna z najsympatyczniejszych i cieszących się popularnością par z „Hotel Paradise”. Czy po zakończeniu emisji show między nimi jest coś więcej? Te słowa dziewczyny nie pozostawiają wątpliwości.

Relacja Łukasza „Latino” Książkiewicza i Martyny Kondratowicz od początku była dość skomplikowana. Jak się jednak okazuje, wspólne wartości, lojalność i podobne zawody miłosne doprowadziły ich aż do wielkiego finału „Hotel Paradise”. Czy po programie nadal utrzymują kontakt, a nawet są parą? Wypowiedź Martyny mówi wszystko.

Latino i Martyna Kondratowicz w „Hotel Paradise”

Przystojny, uwielbiający taniec blondyn wszedł do programu wraz z Szymonem Reichem, który zdobył popularność dzięki innemu show TVN – „Top Model”. Ku zaskoczeniu wszystkich to jednak Latino szybko dopasował się z ówczesną singielką, Violą Nowasielską, a z programem pożegnał się Szymon. Gdy do gry dołączyła jasnooka piękność, Martyna Kondratowicz, Latino nawet nie zwracał na nią uwagi. Kierujący się lojalnością chłopak traktował bowiem Violę niczym księżniczkę i był w stanie zrobić dla niej wszystko.

Niestety sielanka Latino i Violi nie trwała zbyt długo. Relacje pomiędzy telewizyjnymi partnerami stały się bardzo napięte, gdy z programu została wyeliminowała główna konkurentka, a zarazem najlepsza przyjaciółka Violi – Ola. Od tego czasu programowa dziewczyna Latino robiła wszystko, by były partner Oli, Adam Radziszewski, zwrócił na nią uwagę. Ten jednak nie tracąc czasu szybko „zadurzył się” w Martynie, którą jeszcze szybciej porzucił po wspólnej upojnej nocy, po której związał się z Violą. Od tego czasu porzuceni Latino i Martyna bardzo zbliżyli się do siebie i wspólnie doszli aż do finału.

Czy Latino i Martyna z „Hotel Paradise” są parą?

Zarówno Martyna, jak i Latino do końca pobytu w „Hotel Paradise” okazywali sobie wiele ciepła, współczucia i zrozumienia. Jak się okazuje, para nawet po zakończeniu show nadal utrzymuje świetny kontakt.

Staramy się ze sobą rozmawiać codziennie na kamerce – mówiła w rozmowie z Party.pl Martyna Kondratowicz. Ja to wygrałam w tym programie, bo takich ludzi się nie spotyka na co dzień przypadkowo. Jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam tam Łukasza – dodała.

Czy dzięki częstym rozmowom i podobnym doświadczeniom Latino i Martyna postanowili zostać parą? Koniecznie zobaczcie nasze wideo. Te słowa finalistki pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” rozwiewają wszelkie wątpliwości?

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 01:18

Nasze propozycje