Marietta z „Hotelu Paradise” zdradziła, dlaczego usunęła z Instagrama zdjęcia z Chrisem

Poprzedni artykuł: Czy Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” zmienią zdanie co do rozstani... Następny artykuł: Rafał z „Królowych życia” pierwszy raz szczerze opowiedział o kryzysie...
Marietta Witkowska z „Hotelu Paradise” zdradza kolejne szczegóły swojego rozstania z Chrisem Ducci. Celebrytka nie tylko wyznała, dlaczego usunęła z Instagrama zdjęcia z byłym ukochanym, ale też pokazała pamiątki po zakończonym związku. Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy!

Marietta Witkowska odkrywa kolejne karty! Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” zdradza nowe smaczki związane z jej niedawnym partnerem. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że para nie planuje wrócić do siebie. Gwiazda hitu TVN przyznała również, że  w jej związku z Chrisem nie było osoby trzeciej, która zmąciła ich sielankowe życie, a ich rozstanie odbyło się w przyjacielskiej atmosferze. Co zatem spowodowało, że dziewczyna z dnia na dzień usunęła z mediów społecznościowych posty przypominające jej o byłym chłopaku?

Dlaczego Marietta z „Hotelu Paradise” usunęła z Instagrama zdjęcia z Chrisem?

Po wspólnej wygranej „Hotel Paradise” i wyznawaniu sobie miłości na antenie TVN, Marietta Witkowska Chris Ducci byli uważani za jedną z najgorętszych nowych par polskiego show biznesu. Zwycięzcy rajskiego hotelu nie tylko jako jedyni z uczestników postanowili związać się ze sobą po zakończeniu show, ale również poznali swoje rodziny i zamieszkali razem. Co więcej, rozważali wzięcie ślubu, a także planowali ilość i imiona wspólnych dzieci, przez co w mediach stale krążyły plotki, jakoby Marietta była w ciąży. I gdy wydawać by się mogło, że ich tętniąca miłością i oddaniem zażyłość, którą chwalili się na Instagramie będzie trwać wiecznie, zakochani z dnia na dzień wydali oświadczenia o rozstaniu.

Wiele osób zastanawiało, co tak naprawdę było powodem tak smutnego zakończenia ich wspólnej przygody. Wielu sympatyków hitu TVN nie wierzyło w ich szczerą miłość i upatrywało się w związku zwycięzców pierwszej edycji rajskiego hotelu jedynie zabiegu marketingowego, mającego na celu wypromowanie ich w polskim show biznesie. Nie zabrakło też głosów sugerujących, że to przez pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, zaniedbał swoją ukochaną. Inni z kolei zarzucali  Marietcie obłudę i podkreślali, że zamiast dbać o relację z chłopakiem, była zbyt zaaferowana kreowaniem się na influencerkę.

Nie trzeba więc było długo czekać na reakcję główniej zainteresowanej, która w szczerej rozmowie z „Party.pl” przyznała, że jej związek wypalił się z powodu różnic charakteru. By tego było mało, byli kochankowie nie rozstali się w gniewie, lecz w przyjaźni. Dlaczego więc Chris zachował na Instagramie fotografie z Mariettą, a dziewczyna je usunęła?

Ja mam chyba taki sposób trochę na zerwanie i na zapomnienie, żeby odciąć grubą linią przeszłość i pomimo tego, że nie zamykam się na Chrisa i na przyjaźń z nim, myślę, że na tę chwilę lepiej będzie jeżeli skupię się bardziej na sobie niż na patrzeniu na te zdjęcie – powiedziała Marietta Witkowska w rozmowie z „Party.pl”.

To nie koniec rewelacji! Gwiazda „Hotelu Paradise” wyznała również, że pomimo usunięcia z Instagrama postów w towarzystwie Chrisa, ma w nowym mieszkaniu pamiątki, które przypominają jej o niedawno zakończonym związku.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie sentymentalne rzeczy przypominają Marietcie o Chrisie, koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:08

Nasze propozycje