Jak Basia i Rafał Szatanowie się poznali? Czy różnica wieku była dla nich przeszkodą?

Poprzedni artykuł: Jak skutecznie zadbać o dłonie i paznokcie przy nieustannej dezynfekcj... Następny artykuł: Lekki i kryjący podkład, błyszczyk powiększający usta. Oto wiosenne no...
Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to jedna z najgorętszych par polskiego show biznesu. Jak się poznali? Ich historia brzmi jak scenariusz komedii romantycznej!

Miłość Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana rozkwitła dziesięć lat temu, od tego czasu para nie tylko wspólnie występowała na deskach teatru, zaistniała w świadomości mediów jako utalentowani muzycy, którzy wspólnie wystąpili w edycji „X-Factor”, którą wygrał Dawid Podsiadło, ale również szybko stali się jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych małżeństw polskiego show-biznesu. I choć dziś wszystko w ich życiu układa się znakomicie, a zakochani już niebawem przywitają na świecie swoje drugie dziecko, okazuje się, że początek ich relacji wcale nie był tak kolorowy. Jak się poznali i czy różnica wieku była dla nich dużym problemem?

Jak poznali się Basia i Rafał Szatanowie?

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pierwszy raz spotkali się w 2010 roku w Teatrze Muzycznym w Gliwicach podczas próby do musicalu „Hair”, w którym mieli razem zagrać. Niestety aktorka musiała zrezygnować z angażu ze względu na inne zawodowe zobowiązania wobec Teatru Nowego w Poznaniu. Jak się jednak okazuje, para zdążyła się na tyle poznać, by dalej kontynuować znajomość pomimo rozłąki.

Nie wzięłam udziału w spektaklu, ale zdążyliśmy się poznać no i potem samo tak to jakoś poszło – mówi w rozmowie z „Party.pl” Basia Kurdej-Szatan.

Gwiazda „W rytmie serca” przyznaje, że od początku zwróciła uwagę na młodszego od siebie Rafała, który wydał się dla niej nie tylko atrakcyjny fizycznie, ale też pociągało ją jego usposobienie. Para czuła się tak dobrze w swoim towarzystwie, że zaręczyła się po pięciu miesiącach znajomości.

Jak przyznaje aktorka w rozmowie z „Party.pl”, na początku znajomości z Rafałem Szatanem, nieco niepokoiła ją różnica wieku, jaka jest pomiędzy nimi. Czy i Rafał podzielał jej zdanie? Więcej na temat związku Basi i Rafała Szatanów znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 01:15

Nasze propozycje