Mit czy kit? Sprawdziłyśmy, czy codzienne mycie włosów naprawdę im szkodzi!

Wideo,
,
, tagi: pielęgnacja włosów
Poprzedni artykuł: Jak zrobić w domu manicure geometryczny? To prawdziwy hit! Następny artykuł: Ten trend uchodził za kiczowaty, teraz wraca w wielkim stylu...
Co zrobić, by zimą włosy się nie elektryzowały, a fryzura mimo noszenia czapki wyglądała idealnie? Ta odpowiedź was zaskoczy!

Franckiem Provostem, fryzjerem gwiazd i założycielem znanej sieci salonów, spotkałyśmy się podczas prezentacji nowej linii kosmetyków do pielęgnacji włosów J'aime My. I korzystając z okazji, że możemy zapytać eksperta o pielęgnację włosów zimą, poprosiłyśmy go o rozmowę.

Co nas teraz najbardziej martwi? Jesień i zima nie sprzyjają utrzymaniu idealnej fryzury. Ogrzewanie w domu i w pracy oraz zimny wiatr na dworze wysuszają naszą skórę i włosy. Ciepłe swetry ze sztucznych włókien sprawiają, że włosy się elektryzują, a czapki sprzyjają przetłuszczaniu się skóry głowy. Co zrobić, by przetrwać mrozy z piękną fryzurą? Zobacz nasze wideo, odpowiedź Francka Provost Cię zaskoczy i obali popularny mit o codziennym myciu włosów. 

Zobacz też: Jak walczyć z puszącymi się włosami 

Te kosmetyki pomogą ujarzmić niesforną czuprynę


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

9 grudnia 2019, 14:05

Nasze propozycje