Jak się pozbyć boczków? Ten zabieg w klinice SkinClinic działa cuda

Wideo, , tagi: lifting, SkinClinic
Poprzedni artykuł: Te ćwiczenia dadzą Ci energię na cały dzień Następny artykuł: Tylko u nas test nowego domowego zestawu hybrydowego! Zobacz, co to za...
Pewnie wiele z was zna problem walki z niechcianymi kilogramami. Godziny na siłowni, diety... Ale co powiecie na znacznie szybszy i skuteczniejszy sposób na pozbycie się boczków? Rozwiązanie znaleźliśmy w warszawskiej klinice SkinClinic!

Warszawska Klinika Medycyny Estetycznej SkinClinic oferuje szereg zabiegów pomagających w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Najskuteczniejszy i coraz bardziej popularny jest zabieg odsysania tłuszczu, który dzięki rozwojowi medycyny staje się coraz mniej inwazyjną metodą z coraz krótszym okresem rekonwalescencji.

Na czym polega zabieg?

Liposukcja to nie tylko eliminacja tkanki tłuszczowej pozostawiająca sąsiednie tkanki w nienaruszonym stanie, ale też metoda pozwalająca na rzeźbienie sylwetki, która nabiera proporcjonalnych i pożądanych kształtów. Zabieg polega na ultradźwiękowym rozbijaniu tłuszczu, który sprowadzany jest do postaci mikrokropelek, czyli tzw. emulgacji. Dzięki upłynnieniu struktury komórek tłuszczowych znacznie łatwiej jest nimi stymulować, a także usunąć je z organizmu. Zmniejszenie tkanki tłuszczowej pozwala na odsłonięcie niewidocznych dotąd partii mięśni.

Zabieg jest rewelacyjnyEfekty liposukcji są spektakularne, o czym możecie przekonać się w naszym wideo. Obejrzyj koniecznie!

Zobacz także: UJĘDRNIJ SKÓRĘ NA LATO RAZEM ZE SKINCLINIC!

materiał sponsorowany


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 lipca 2020, 23:00

Nasze propozycje