Sweter na... paznokciach! Zobacz, jak zrobić najmodniejszy zimowy manicure

Wideo,
,
, tagi: manicure, krok po kroku, tutorial manicure
Poprzedni artykuł: Jakich wpadek unikać kupując kosmetyczny prezent? Następny artykuł: MAC Nutcracker to najpiękniejsza świąteczna kolekcja makijażu! Sprawdz...
Hitem na Instagramie jest manicure we wzór zimowego sweterka. Wiemy, jak go zrobić!

Trójwymiarowy manicure szturmem zdobył Instagram i naszą redakcję. My już wiemy, jak... ubrać paznokcie w sweterek ;). To łatwiejsze niż myślisz. Zobacz nasze wideo, ale dodatkowo krok po kroku przedstwiamy wam opis - jak zrobić ten słodki manicure zimowy. Teraz na pewno wam się uda!

Manicuru 3D nie można wykonać zwykłym lakierem. Niezbędny będzie zestaw do hybrydy oraz mały pędzelek lub specjalny aplikator. Mając już te produkty postępuj według poniższych kroków:

1. Nałóż bazę do hybrydy i utwardź w lampie UV.

2. Pokryj paznokcie wybranym kolorem (ponownie utwardź w lampie). Sweterek najlepiej prezentuje się w pastelowych kolorach i odcieniach szarości. 

3. Teraz zacznij tworzyć wzór sweterka. Może to być klasyczna jodełka lub cokolwiek podpowie Ci wyobraźnia. Zamocz pędzelek lub aplikator w hybrydzie i namaluj wybrany wzór. Nałóż kilka warstw by zbudować głębię. Utwardź w lampie. 

4. Jeśli chcesz by wzór sweterka był bardziej wyraźny, powtórz krok numer 3. W ten sposób motyw będzie bardziej przestrzenny. 

5. Paznokcie, na których zrobiłaś wzór sweterka, przemyj zmywaczem. Nie pokrywaj ich topem, bo stracisz trójwymiarowość wzoru. Top połóż jedynie na paznokcie gładko pomalowane i utwardź w lampie. 

Gotowe :)

Zobacz też: Jak zrobić mnicure kombinowany?


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 18:21

Nasze propozycje