Jak zakryć niedoskonałości jednym produktem?

Wideo, , tagi: sephora, niedoskonałości, hourglass
Poprzedni artykuł: Jaki puder wybrać, aby dobrze wyglądać na zdjęciach? Następny artykuł: Tą jedną paletką wykonasz cały makijaż. Jest wydajna i dostępna w świe...
Tylko nam Chanel Temple, Global Makeup Artist marki Hourglas zdradziła jeden kosmetyk, który poradzi sobie ze wszystkimi niedoskonałościami!

Pewnie myślicie, że taki nie istnieje? Błąd! :) Działanie tego produktu nie bez powodu przyniosło mu aż tak duży rozgłos. Jest zachwalany na całym świecie - i to nie tylko przez beauty influencerów, ale również wizażystów. W Polsce wielokrotnie mówiła o nim chociażby Patrycja Dobrzeniecka

Jeden produkt, który zakryje wszystkie niedoskonałości

Za efekt wygładzonej i rozpromienionej słońcem skóry odpowiedzialna jest technologia rozproszenia światła. Formuła zawiera bardzo dużo pigmentu, ale nie obciąża cery i tworzy na niej warstwę pokrywającą zaczerwienienia, drobne niedoskonałości oraz przebarwienia. Produkt, o którym mowa w naszym wideo, dostępny jest w pięciu odcieniach:

  • Gold Flash
  • Bronze Flash
  • Champagne Flash
  • Pink Flash
  • Rose Gold Flash

Produkt, o którym mówi Chanel Temple, Global Makeup Artist marki Hourglass to perełka wśród kosmetyków tej marki. Wizażystka uświetniła w tym roku swoją obecnością event Sephora Open Door. To właśnie z nią miałyśmy przyjemność porozmawiać o sposobie zakrywania niedoskonałości tylko jednym produktem. Odpowiedź na pytanie w tytule znajdziecie w naszym materiale wideo!

Wygląd jest dla Ciebie ważny? Zobacz produkty w promocji na stronie Eobuwie kupony rabatowe.

Zdjęcie główne: istockphoto.com


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2019, 13:56

Nasze propozycje