Tragiczne wypadki, choroby, niespodziewane śmierci... Czy nad „Koglem-moglem” ciąży klątwa?!

Wideo, , tagi: film
Poprzedni artykuł: Pierwszy taki depilator na świecie (!) od marki Braun Następny artykuł: Jak skutecznie zadbać o dłonie i paznokcie przy nieustannej dezynfekcj...
Kultowa komedia „Kogel-mogel” od ponad 30 lat bawi i wzrusza do łez miliony Polaków, jednak prywatne życie bohaterów filmu nigdy nie było usłane różami. Czyżby nad produkcją ciążyła klątwa? Fani nie mają wątpliwości.

Kiedy w 1988 roku reżyser Roman Załuski i scenarzystka Ilona Łepkowska stworzyli „Kogel-mogel”, Polacy oszaleli na puncie poruszającej historii filmowej Kasi Solskiej, niesfornego Piotrusia, czy  zabawnych powiedzonek jej mocodawczyni, pani Wolańskiej. Film cieszył się tak ogromną popularnością, że już niespełna rok po premierze, powstała druga część, „ Galimatias, czyli kogel-mogel II”. Do dziś komedia cieszy się ogromną popularnością, a wiele kwestii filmowych bohaterów, jak np. „Marian, tu jest jakby luksusowo” na stałe zadomowiło się w polskiej popkulturze.

Po latach fani doczekali się również długo wyczekiwanej trzeciej części kultowej komedii. W 2019 roku powstał „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” opowiadający o dalszych losach Kasi, jej dawnego pracodawcy, profesora Wolańskiego, jego żony, a także dorosłych dzieci głównych bohaterów, które ku zaskoczeniu widzów zapałały do siebie głębokim uczuciem.

Jak się okazuje, pomimo „happy endów”, jakimi kończyły się wszystkie części „Kogla-mogla”, życie osób związanych z produkcją wcale nie było tak idealne, jak w filmie. A wręcz przeciwnie! Tragiczne wypadki, choroby, czy niespodziewane śmierci sprawiły, że wielu fanów zaczęło podejrzewać, że nad „Koglem-moglem” ciąży tragiczna klątwa.

Czy nad „Koglem-moglem” ciąży klątwa?

O ile każda z filmowych części gwarantowała nam solidną dawkę śmiechu, wzruszeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które zawsze kończyły się szczęśliwie, o tyle w życiu prywatnym bohaterów produkcji rozgrywały się naprawdę dramatyczne wydarzenia, które odcisnęły piętno na ich przyszłości. Wielu z nich zmagało się z poważnymi chorobami, inni z dnia na dzień tracili najbliższych, a niektórzy sami odeszli z tego świata, jak uwielbiany przez widzów mąż Kasi, Pawełek, grany przez Dariusza Siatkowskiego. Aktor zginął w wieku 48 lat, a na temat powodów jego nagłej śmierci powstało wiele teorii.

Zobacz także: Jak dziś wygląda Kasia z filmu „Kogel-mogel”? Zobaczcie zdjęcia z planu 3. części komedii

Jakie jeszcze dramatyczne historie spotkały twórców i aktorów, wcielających się w uwielbiane przez milionów Polaków postacie z filmu „Kogel-mogel”? Zobaczcie nasze wideo.

Zdjęcie: screen z filmu


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:55

Nasze propozycje