Konturowanie twarzy krok po kroku - tym razem ci się uda!

Wideo,
,
, tagi: konturowanie krok po kroku, konturowanie, tutorial makijażowy
Poprzedni artykuł: Jak przetrwać cały dzień na szpilkach? Znana blogerka zdradza swoje tr... Następny artykuł: Tym zapachom nikt się nie oprze!
Bronzer, róż i rozświetlacz od dawna leżą w Twojej szufladzie, ale wciąż nie jesteś pewna, jak przy ich pomocy prawidłowo wykonturować twarz? Nasz tutorial raz na zawsze rozwieje Twoje wątpliwości!

Konturowanie twarzy przy pomocy makijażu nie bez powodu budzi entuzjazm milionów kobiet - za pomocą tej techniki możemy w stosunkowo prosty sposób uwypuklić nasze atuty i zminimalizować mankamenty rysów twarzy. Jednak pomimo niesłabnącej popularności konturowania, wiele kobiet wciąż zadaje sobie pytanie: jak to się właściwie robi?

Postanowiłyśmy raz na zawsze wyjaśnić tę kwestię, przygotowując dla Was prosty tutorial makijażowy. W naszym video, makijażystka marki Sephora pokazuje krok po kroku, na jakie części twarzy i w jaki sposób aplikować poszczególne produkty, by uzyskać wymarzony efekt wykonturowanej twarzy. Zobaczcie i przekonajcie się same - to prostsze, niż myślicie!

Zobacz też: Metody przedłużania rzęs

Z tymi kosmetykami konturowanie stanie się prostrze


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2019, 09:00

Nasze propozycje