Tylko teraz! Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo: -50% na drugi i każdy kolejny obszar!

Poprzedni artykuł: Zobacz, co najbardziej denerwuje wizażystów w swojej pracy! Następny artykuł: TEST redakcji: depilator Braun Silk-épil 5 Wet&Dry dla początkujących
Ładny owal twarzy i długa, smukła szyja to symbol kobiecości i młodości. Co robić, gdy w lustrze widzimy coraz częściej... drugi podbródek?

Każda kobieta marzy o szczupłej twarzy i długiej szyi. Niestety niektóre z nas dostały niechciany prezent od losu – drugi podbrodek. I niekoniecznie dotyczy to tylko osób z nadwagą. Może się z nim zmagać także młodzież, dorośli, ale nawet osoby bardzo szczupłe. Drugi podbródek dodaje nam lat i kilogramów, co negatywnie wpływa także na naszą samoocenę.

Jak sobie poradzić z drugim podbródkiem?

Jak powtasje drugi podbródek? Główne powody to czynniki genetyczne, brak ruchu, niewłaściwa postawa lub starzenie się skóry. Co zatem zrobić, żeby uzyskać efekt pięknej, smukłej szyi? Idealnym rozwiązaniem jest zabieg liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo. Pomaga nie tylko osobom chcącym zredukować objętość tłuszczu w ciele, ale także w okolicach szyi. Liposukcja ultradźwiękowa odbywa się bez interwencji chirurgicznej, dzięki czemu jest metodą bezpieczną i małoinwazyjną, a jej efekty odczuwalne są nie tylko bezpośrednio po zabiegu, a także długofalowo po nim.

Obejrzyj nasze WIDEO i przekonaj się sama, jak szybko i łatwo pomogą eksperci ze SkinClinic!

Zobacz także: UJĘDRNIJ SKÓRĘ NA LATO RAZEM ZE SKINCLINIC! ZOBACZ, JAK WYGLĄDA ZABIEG TERMOLIFTING ZAFFIRO

Chcesz zadbać o swoją szyję? Pamiętaj o pielęgnacji i sięgnij po sprawdzone kremy:


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2019, 09:51

Nasze propozycje