Nie wiesz, jaki makijaż wybrać na ślub? Zobacz naszą propozycję dla rudowłosej panny młodej

Poprzedni artykuł: Znamy sekret makijażu Marceliny Zawadzkiej! Zobacz, jak go wykonać kos... Następny artykuł: Botoks nie zawsze musi powodować efekt sztuczności! Zobacz jak to robi...
Nasza redakcyjna koleżanka Agata jest szczęśliwą posiadaczką pięknych rudych włosów, a już niedługo najważniejszy dzień w jej życiu – ślub. Zdecydowała się oddać w nasze ręce, by zobaczyć, jaki makijaż najlepiej podkreśli jej urodę w tym wyjątkowym dniu. Zobaczcie efekty :)

Suknia już wybrana, zaproszenia rozesłane, a co z... makijażem? Przecież jest on równie istotnym elementem stylizacji Panny Młodej, co suknia czy fryzura!

A przy rudych włosach, wybór ślubnego make-upu wcale nie jest taki prosty. Dlaczego? Intensywny kolor włosów przyciąga wzrok, dlatego makijaż nie powinien z nim "konkurować". Sam kontrast pomiędzy bielą sukni, a ognistymi włosami wygląda niesamowicie. W tym przypadku złota zasada brzmi - mniej znaczy więcej :). Dobór nieodpowiednich cienipomadki czy nawet różu do policzków potrafi skutecznie zepsuć efekt.

Czego powinna unikać rudowłosa panna młoda? 

Podczas wyboru makijażu dla rudowłosej najważniejsze, żeby delikatnie podkreślić jej urodę i naturalne piękno - warto postawić na odpowiednie konturowanie.
Jeśli masz instensywny, krwisty odcień włosów unikaj różu z czerwonym podtonem i bronzera w kolorze cegły. Używamy bardziej chłodnych, stonowanych kolorów.
Jeżeli natomiast twój odcień włosów "wchodzi" w marchewkę, nie używaj kosmetyków, które mają odcień pomarańczowy (szczególnie zwróć na to uwagę wybierając podkład). 
Cienie, które zawsze pięknie wyglądają u rudowłosych to: butelkowa zieleń, szarości, złoto w ciepłym odcieniu. W przypadku makijażu ślubnego lepiej zrezygnować na ten jeden dzień z fiołkowego i niebieskiego cienia. 

Jak zatem powinien wyglądać dobrze dobrany makijaż dla posiadaczek płomiennych włosów? Zobaczcie naszą propozycję!

Zobacz także: DROBNE FALE BEZ KARBOWNICY I LOKÓWKI? TO MOŻLIWE!

Jak najlepiej utrwalić makijaż ślubny? Te fiksery mają świetne recenzję w KWC:


Zobacz także

Nasze propozycje