Edyta Górniak zdradziła nam, jaki manicure nachętniej wybiera wiosną

Poprzedni artykuł: Takich mascar jeszcze nie widziałyśmy! Jak one pięknie podkręcają rzęs... Następny artykuł: Edyta Górniak jest alergikiem! Jakie kosmetyki wybiera?
Gwiazda zawsze podkreśla, jak ważna jest dla niej pielęgnacja dłoni. W tym także odpowiedni manicure - na jaki decyduje się w tym sezonie?

Edyta Górniak ma zawsze perfekcyjnie zadbane paznokcie. Nic więc dziwnego, że została ambasadorką lakierów Chiodo Pro. Nam udało się porozmawiać z gwiazdą podczas Targów Beauty Forum, które odbyły się w Warszawie. Wokalistka zdradziła nam, że to właśnie o dłonie musi specjalnie dbać. Powód? Na co dzień rozdaje mnóstwo autografów, więc jej ręce muszą być wypielęgnowane - fani patrzą na nie często ;)

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl – pierwszy taki w Polsce!

Zapytaliśmy także diwę, jakie kolory lakierów do paznokci najbardziej jej się podobają. Beżowy, zielony, a może baby blue? "Jeśli kolor na paznokciach jest odpowiednio dobrany, jest jak biżuteria", mówi gwiazda w rozmowie z Wizaz.pl i trudno się z nią nie zgodzić. Ale po jaką barwę sięga najchętniej teraz - wiosną? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo! 

Polecamy: Wasabi powiększa usta? Sprawdziłyśmy to na sobie! Zobaczcie efekt...

Lakiery do paznokci polecane z KWC:


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

3 sierpnia 2020, 17:07

Nasze propozycje