Modne fryzury 2020: festiwalowe warkocze

Wideo, , tagi: warkocz, Trendbook 2020
Poprzedni artykuł: Modne fryzury 2020: upięcie z kolorowych warkoczy Następny artykuł: Modne fryzury 2020: Grzegorz Duży o fryzurze, która podkreśla rysy twa...
Szukacie modnych fryzur na 2020 rok? Możecie być nieco zaskoczone, bo wśród trendów pojawiły się nie tylko ozdoby, ale także festiwalowe propozycje.

Lekkie fryzury z apaszką albo romantyczne fryzury z perłowymi spinkami czy też fryzury z geometrycznymi spinkami nadal będą modne! W 2020 roku idziemy jednak o krok dalej. Doczepiane pasma we wszystkich kolorach tęczy do tej pory były domeną wyłącznie festiwali muzycznych. Tak odważną fryzurę niektóre kobiety decydują się również nosić na co dzień - wśród nich są między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan, Basia Kurdej-Szatan oraz Alicia Keys.

Kolorowe warkocze 2020

Modne fryzury nie zawsze muszą kojarzyć się wyłącznie z koloryzacją czy konkretnym cięciem. W 2019 roku szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wszelkiego rodzaju akcesoria do włosów. Ten trend oczywiście pozostanie z nami również w 2020 roku, ale powiększy się o zabawę kolorami.

Kolorowe warkocze to trend, który znacząco rozwinął się na przestrzeni kilku sezonów. Wszystko jest efektem rosnącej popularności festiwali muzycznych. Wśród znanych tego typu wydarzeń jest już nie tylko słynna Coachella z Los Angeles. Na liście pojawia się także wiele europejskich miast, w tym także Polska. Niezaprzeczalnie jednak moda na wyróżniające się fryzury wzięła się właśnie z Coachelli. Dlatego chcemy wam pokazać, jak zrobić tę z pozoru skomplikowaną fryzurę.

Jak zrobić festiwalowe warkocze?

Postanowiłyśmy zaprosić ponownie do naszego studia Darinę z Fashion Hair Club. Pokażemy wam, że wplatanie syntetycznych pasm w naturalne to łatwizna! Zaczęłyśmy od kilku kolorowych warkoczy z boku głowy. Później pokazałyśmy również, jak takie warkocze wykorzystać w kolejnych dniach w formie upięcia. Tym razem jednak chcemy wam zaprezentować fryzurę, którą wiele dziewczyn nosi na festiwalach muzycznych. 

Jeśli nie wiecie, gdzie kupić farbowane syntetyczne włosy, wpiszcie w wyszukiwarkę hasło "kanekalon". To właśnie pod tą nazwą kryją się kolorowe pasma, których używa się do tworzenia festiwalowych warkoczy. Możecie je znaleźć zarówno w sklepach online, jak i stacjonarnych z typowo fryzjerskim wyposażeniem. Za całkiem gruby pukiel syntetyków zapłacicie nie więcej niż 20 zł.

Zobaczcie nasze wideo!

Zdjęcie główne: Własne


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 stycznia 2020, 19:54

Nasze propozycje