Modne fryzury 2020: kolorowe warkocze

Wideo, , tagi: modne fryzury, warkocz, Trendbook 2020
Poprzedni artykuł: Ten rodzaj poradnika makijażowego wprowadza kobiety w błąd Następny artykuł: Modne fryzury 2020: upięcie z kolorowych warkoczy
Kolorowe włosy już od jakiegoś czasu nieśmiało przebijają się wśród trendów włosowych. Były już pastelowe odcienie, później przyszła era neonowych koloryzacji, a w 2020 roku czeka nas coś iście festiwalowego.

Nowy Rok to nie tylko czas postanowień i podsumowań. Styczeń to także czas sprawdzania tego, co pod kątem trendów przyniesie zbliżający się sezon. Sprawdziłyśmy to za was i przygotowałyśmy już czwartą edycję Trendbooka! W artykule na temat modnych akcesoriów, piszemy o pięknych opaskach i spinkach, ale też o kontynuacji jednego z najbardziej ekstrawaganckich trendów ostatnich lat.

Kolorowe warkocze 2020

Na pewno zauważyłyście, że moda z zagranicznych festiwali muzycznych typu Coachella przenosi się do Polski. Dużo błysku, koloru oraz nietuzinkowych ubrań ma odzwierciedlać wyjątkowy klimat tego typu wydarzeń. Co najbardziej zwraca uwagę? Zdecydowanie doczepiane warkocze o wyrazistych kolorach.

Jeśli myślicie, że to tylko fryzura na festiwal muzyczny, jesteście w błędzie. Na noszenie kolorowych warkoczy na co dzień zdecydowały się już między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan czy Basia Kurdej-Szatan. Pierwsza postawiła na pastelowy róż, który prezentuje się bardzo dziewczęco. Druga natomiast wybrała coś bardziej zwariowanego, neonowego - padło na odcienie zielonego oraz niebieskiego.

Jak zrobić kolorowe warkocze?

Zrobienie kolorowych warkoczy wcale nie jest skomplikowane - na szczęście :). Jeśli tylko wiecie, jak zapleść dobieranego warkocza, poradzicie sobie z taką fryzurą bez najmniejszego problemu. Aby jednak jeszcze bardziej ułatwić wam zadanie, zaprosiłyśmy do studia Darinę z Fashion Hair Club, która jak mało kto zna się na zaplataniu warkoczy! Ostatnio wyczarowała lekkie fryzury z apaszką, romantyczne fryzury z perłowymi spinkami oraz fryzury z geometrycznymi spinkami.

Tym razem poprosiłyśmy ją o łatwą instrukcję wplatania kolorowych pasm w warkoczyki. To farbowane włosie syntetyczne, które możecie zamówić w sklepach online. Gama odcieni jest naprawdę bogata, a cena wbrew pozorom niska. Za całkiem sporej grubości pukiel takich włosów zapłacicie maksymalnie 20 zł. Zobaczcie nasze wideo!

Zdjęcie główne: Własne


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 22:48

Nasze propozycje