Modne fryzury 2020: upięcie z kolorowych warkoczy

Wideo, , tagi: warkocz, Trendbook 2020
Poprzedni artykuł: Modne fryzury 2020: kolorowe warkocze Następny artykuł: Modne fryzury 2020: festiwalowe warkocze
W 2020 roku możemy szaleć z włosami do woli! Jednym z największych i dość niespodziewanych trendów, będzie połączenie warkoczy z intensywnymi kolorami.

Szukacie już trendów włosowych na 2020 rok? Jak co roku przygotowałyśmy dla was zbiór najmodniejszych fryzur. W czwartej edycji naszego Trendbooka wspominamy nie tylko o cięciach i koloryzacjach. Prym wiodą także akcesoria. Chyba zgodzicie się z nami, że przeżyły prawdziwy rozkwit w 2019 roku. Na szczęście nowy rok również upłynie nam pod znakiem broszkowych spinek, skórzanych opasek, ale też festiwalowych dodatków!

Kolorowe warkocze 2020

Kolorowe włosy na dobre opanowały festiwale muzyczne, a przy okazji również social media. Pinterest oraz Instagram pękają w szwach od inspiracji. Na tak odważne połączenie decydują się również gwiazdy. Wielką fanką kolorowych warkoczy jest Alicia Keys. Wokalistka już w 2017 roku pokazywała się publicznie z neonowo-pomarańczowymi warkoczykami. Od tamtej pory zdecydowanie rzadziej pojawia się w rozpuszczonych włosach. Częściej stawia na tradycyjne warkocze lub dla urozmaicenia wplata w nie syntetyczne pasma.

Jeśli nie wiecie, kolorowe warkocze z reguły powstają nie dzięki farbowaniu naturalnych włosów, ale dzięki farbowanym włosom syntetycznym. Gama kolorystyczna jest naprawdę imponująca. Bez problemu zamówicie je online lub kupicie w praktycznie każdym sklepie fryzjerskim. Za całkiem sporej grubości pasmo włosów syntetycznych zapłacicie maksymalnie 20 zł.

Jak zrobić upięcie z kolorowych warkoczy?

Postanowiłyśmy zaprosić do studia Darinę z Fashion Hair Club, która ma niebywały talent do tworzenia przepięknych upięć! Ostatnio wyczarowała lekkie fryzury z apaszką, romantyczne fryzury z perłowymi spinkami oraz fryzury z geometrycznymi spienkami.

Żeby stworzyć fryzurę z wideo, najpierw będziecie musiały zapleść dobierane warkocze z boku głowy. Tym razem możecie zobaczyć, jak w bardzo łatwy sposób da się je upiąć, tworząc przy okazji artystyczny nieład. Taki koczek nad karkiem z kolorowym akcentem sprawdzi się nawet na niezobowiązujących spotkaniach ze znajomymi lub imprezie karnawałowej czy sylwestrowej.

Zobaczcie nasze wideo!

Zdjęcie główne: Własne


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 19:25

Nasze propozycje