Uważaj, aby w ten sposób nie nakładać rozświetlacza. Możesz dodać sobie lat

Poprzedni artykuł: Co zrobić, aby korektor nie zbierał się w zmarszczkach? Poznaj trik wi... Następny artykuł: Nowa prostownico-lokówka od Remington! To prawdziwy hit sezonu!
Rozświetlacz ma upiększać, ale nieumiejętnie nałożony może odjąć uroku każdej kobiecie. Chanel Temple, Global Makeup Artist marki Hourglas zdradziła, jak absolutnie nie wolno używać tego produktu.

Jednym z najmodniejszych obecnie makijaży jest ten rozświetlający. Glow makeup podkreśla urodę każdej kobiety. Wystarczy jednak jeden chybiony ruch rozświetlaczem, a łatwo zepsujemy wszystko, co udało nam się zmalować na twarzy. 

Jak nie nakładać rozświetlacza?

Rozświetlacz to nasz ukochany kosmetyk, bez którego nie wyobrażamy sobie makijażu. Dodaje uroku, rozpromienia twarz i natychmiast odejmuje lat. Niefortunne maźnięcie pędzlem może jednak doprowadzić do uzyskania zupełnie odwrotnego efektu. Będziemy wyglądać na zmęczone, spocone, a w dodatku starsze niż jesteśmy w rzeczywistości. Czego nie robić?

W tym roku event Sephora Open Door uświetniła obecność Chanel Temple, Global Makeup Artist marki Hourglass. To właśnie z nią miałyśmy przyjemność porozmawiać o jednym z najczęściej popełnianych błędów w nakładaniu rozświetlacza. Odpowiedź na pytanie w tytule znajdziecie w naszym materiale wideo!

Zdjęcie główne: Pinterest.com


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 maja 2019, 16:42

Zobacz także

Nasze propozycje