Tylko dla Wizaz.pl! Red Lipstick Monster zdradza kulisy powstawania jej nowej książki!

Wideo, , tagi: Red Lipstick Monster
Poprzedni artykuł: Idealnie gładka cera? A próbowałaś już baking? Następny artykuł: Test redakcji: Urządzenie do trwałej depilacji Braun Silk-expert 3 IPL...
Red Lipstick Monster to najpopularniejszy kanał makijażowy na polskim YouTubie. Jego twórczyni nazywana jest „Carycą polskiego YouTuba”, ogląda ją miesięcznie ponad pół miliona internautów. Ale Ewa odnosi też spektakularne sukcesy na innym polu. Jej książki sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a po autograf RLM dziewczyny potrafią stać godzinami. Jesienią gwiazda YouTuba wydaje już trzecią książkę. O czym będzie tym razem?

Ewa w ostatnim czasie przekroczyła milion subskrypcji na swoim kanale. Jaka jest recepta na taki sukces? Autentyczność, barwna osobowość, otwartość i... prawdziwa pasja. Nikt tak jak Ewa Grzelakowska-Kostoglu nie opowiada o kosmetykach - prostym językiem, jak do przyjaciółki, a jednocześnie z ogromną wiedzą, bo jest przecież dyplomowanym kosmetologiem.
Nic dziwnego, że pokochały ją już miliony Polek w tym także i Wizażanki - Ewa dostała specjalną nagrodę KWC, za kreowanie trendów beauty, rzetelność w testach kosmetyków i zbudowanie ogromnej społeczności.                                         

Trzecia książka Red Lipstick Monster

Oprócz kanału You Tube wizażystka i piercerka wydała już dwie książki, które cieszyły się ogromną popularnością. Pierwsza była o makijażu, druga (pisaliśmy o niej też jako pierwsze ;) o tajnikach DIY. Jesienią RLM szykuje kolejną. O czym będzie nowa książka? Dowiecie się oglądając wywiad, w którym nam jako pierwszym Ewa opowiada o kulisach jej powstawania!

Będziecie zaskoczone, na jaki temat tym razem zdecydowała się nasza królowa You Tuba :).

Zobacz także: CO ZROBIĆ, BY MAKIJAŻ WYTRZYMAŁ CAŁY DZIEŃ? RED LIPSTICK MONSTER ZDRADZIŁA NAM SWOJE TRIKI!


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2019, 08:15

Nasze propozycje