Jest komfortowy i pozwala się poczuć bezpiecznie. Takiego codziennego wsparcia potrzebujemy!

Wideo,
Poprzedni artykuł: 4 najczęstsze przyczyny rozpadu związku. Sprawdź, o czym pamiętać, aby... Następny artykuł: Łączy wygodę, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Marzy o niej każda podr...
Każda z nas potrzebuje czasem wsparcia, które nie zawiedzie w trudnej sytuacji. Dlatego kupując samochód, coraz częściej zwracamy uwagę na jego techniczne aspekty. Obejrzyj wideo i sprawdź, jak nowe technologie wpływają na bezpieczeństwo!

Samochód wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne zapobiega kolizjom i wspiera nas podczas jazdy. Do bezpiecznych aut, dzięki któremu każda podróż to czysta przyjemność, należą bez wątpienia nowe modele marki ŠKODA. 

Nowe modele ŠKODA

ŠKODA ma w swojej ofercie rozbudowaną gamę modeli z napędem na obie osie, do której należą nowe SUV-y KAROQ i KODIAQ oraz modele OCTAVIA i SUPERB.

Napęd 4x4

Największe zalety Napędu 4x4 to:

- lepsza przyczepność zarówno przy przyspieszaniu, jak i pokonywaniu zakrętów;

- większe bezpieczeństwo bez względu na stan nawierzchni i pogodę;

- komfort jazdy nie tylko po zaśnieżonej drodze, lecz także po bezdrożach;

- ergonomiczność - podczas ustalonej jazdy napędzane są praktycznie tylko koła przedniej osi, dzięki czemu zużycie paliwa jest mniejsze niż w klasycznym stałym napędzie 4x4.

System Off-road

Nowe modele ŠKODA posiadają system Off-road, który dostosowuje charakterystykę silnika, asystentów elektronicznych i systemów kontroli do rodzaju drogi.

System Hill Hold

Dla tych z nas, którzy lubią górskie wycieczki, ŠKODA przygotowała system Hill Hold Control, czyli wspomaganie wjazdu pod wzniesienia. Dzięki tej funkcji twoje auto nie stoczy się, a ty nie będziesz musiała pamiętać o zaciągnięciu hamulca ręcznego.

System EDL i XDS+

Samochody ŠKODA wyposażono w systemy EDL i XDS+, które zapewniają lepszą kontrolę nad pojazdem oraz chronią przed sytuacjami awaryjnymi i wypadkami.

materiał powstał z udziałem marki ŠKODA


Nasze propozycje