Pierwszy taki depilator na świecie (!) od marki Braun

Wideo, , tagi: depilacja, depilator, Braun, gładkie nogi
Poprzedni artykuł: Test ekspresu Philips LatteGo - dlaczego dziś nie wybrałabym innego ur... Następny artykuł: Tragiczne wypadki, choroby, niespodziewane śmierci... Czy nad „Koglem-...
Każda z nas ma swoje ulubione metody depilacji. Nasze wybory często są ściśle związane z wygodą, z lękiem przed bólem lub wynikają z naszych przyzwyczajeń. Jeśli szukacie nowinek w tym temacie to właśnie marka Braun przychodzi do was z jedną z nich i to tuż przed początkiem lata…

Marka Braun wypuściła właśnie na rynek depilator Silk- épil 9 Flex. To, co go wyróżnia to pierwsza na świecie (!) w pełni elastyczna głowica, która idealnie dopasowuje się do kształtów naszego ciała.  Co to dla nas oznacza? Mniej pominiętych obszarów i dokładne usuwanie włosków, nawet z trudnych miejsc takich jak kostki czy kolana.

W zestawie znajdziecie też dodatkowe nasadki do depilatora: nasadkę masującą, nasadkę do depilacji twarzy, nasadkę zapewniającą bliski kontakt ze skórą i nasadkę trymującą, a także tą do złuszczania naskórka.

Beauty Set zawiera również drugie urządzenie, a jest nim szczoteczka do oczyszczania twarzy z kilkoma nasadkami: do skóry wrażliwej, normalnej, do peelingu i nakładania fluidu. Wszystko to, w jednej wygodnej kosmetyczce.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat Silk- épil 9 Flex obejrzyj nasz test wideo i przekonaj się sama!

Na koniec, to co lubimy najbardziej! Na hasło: FLEX200 masz aż 200 złotych zniżki na depilator Braun Silk- épil 9 Flex w sklepie Media Expert: https://bit.ly/ZniżkaWizaż.
Kod jest ważny do 30 czerwca 2020r. 

Materiał powstał z udziałem marki Braun

ZOBACZ INNE PRODUKTY MARKI BRAUN:


Zobacz także

Nasze propozycje