Nowa prostownico-lokówka od Remington! To prawdziwy hit sezonu!

Wideo, , tagi: fryzury, Remington, Remington 2w1 Curl Confidence
Poprzedni artykuł: Uważaj, aby w ten sposób nie nakładać rozświetlacza. Możesz dodać sobi... Następny artykuł: Jaki puder wybrać, aby dobrze wyglądać na zdjęciach?
Jeżeli Twoje włosy tak samo, jak moje elektryzują się po użyciu prostownicy, a zaraz po wyjściu na zewnątrz puszą się i są nie do opanowania, to mam dla ciebie rozwiązanie! To urządzenie 2w1, dzięki któremu twoje włosy zawsze będą wyglądać, jak po wizycie u fryzjera!

Miałam wiele doświadczeń z różnymi lokówkami i przyznaję, że Curl & Straight Confidence od Remington jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Dlaczego? Bo znalazłam sposób na nieład na głowie, który towarzyszył mi od lat i nareszcie mam gwarancję, że loki będą idealne za każdym razem! Prostownico-lokówka dzięki nienagrzewającym się płytkom jest naprawdę bezpieczna, a jej kształt daje nam pełen wachlarz możliwości - od burzy loków po subtelne fale i wygładzone stylizacje. To świetne rozwiązanie, na co dzień i zdecydowany „must have” na każdą podróż!

Obejrzyj nasze wideo i przekonaj się, jak działa ten niezwykły gadżet od Remington!

ZOBACZ TAKŻE: JAK WYKONAĆ FRYZURĘ, KTÓRA ZACHWYCI WSZYSTKICH! 

Dowiedz się więcej i zajrzyj na www.prosteczyloki.pl

materiał powstał we współpracy z marką Remington

Lśniące i zdrowe włosy upięte w śliczną fryzurę! Zobacz oferty na suszarki do kupienia na stronie Avans kupony rabatowe.

ZOBACZ INNE PRODUKTY OD REMINGTON:


Zobacz także

Nasze propozycje