Jak poprawnie przedłużyć paznokcie hybrydą? Tłumaczy szkoleniowec Indigo!

Wideo, , tagi: manicure hybrydowy, lakier hybrydowy, przedłużanie paznokci, Indigo Nails
Poprzedni artykuł: Jak narysować sztuczne piegi? Następny artykuł: Wiemy, które kolory będą królować na paznokciach tej jesieni!
Poprawne przedłużenie paznokci hybrydą na formie wymaga precyzji oraz wprawy. Pokażemy wam, jak to zrobić dobrze już za pierwszym razem!

Metod przedłużania paznokci znam kilka, a każda z nich ma swoje wady i zalety. Mimo że moje naturalne paznokcie z natury są dość twarde, w ostatnim czasie nie były jednak w najlepszej kondycji. Chciałam, żeby wyglądały estetycznie, ale miałam też nadzieję na porcję odżywienia. Znalazłam złoty środek, który polecam również wam! 

Jak poprawnie przedłużyć paznokcie hybrydą na formie?

Kiedy moja skóra wyczuje w powietrzu jesienną aurę, zaczyna się nagle buntować. Z miękkiej oraz nawilżonej, zmienia się w suchą i pękającą. Ten problem szczególnie dotyczy ust oraz oczywiście paznokci i skórek wokół nich.

Ponieważ z powyższych względów wstydziłam się je pokazywać zdecydowałam, że potrzebuję natychmiastowej pomocy w postaci przedłużenia paznokci. Dlatego udałam się do Centrum Szkoleniowego Martines by Indigo, gdzie Martyna Bryzek pokazała mi, a przy okazji również wam, jak poprawnie przedłużyć paznokcie. Jej pomoc okazała się nieoceniona, bo sama nigdy pierwszy raz nie zdecydowałabym się samodzielnie tego zrobić.

Indigo oferuje kilka metod przedłużania paznokci - między innymi bardzo modny ostatnio Gelastic. Ja jednak oprócz przedłużenia potrzebowałam także odżywienia i to zapewnia niezawodna Indigo Protein Base Romovable. Otrzymała nawet nagrodę Kosmetyku Wszech Czasów, a to znaczy, że jest naprawdę godna zaufania, bo poleca ją szerokie grono konsumentek. W naszym KWC ma ocenę 4,6/5 i 193 recenzje!

  • zawiera proteiny, 
  • ma bardzo gęsta konsystencję, więc pozwala przedłużyć paznokieć nawet o 3 mm,
  • chroni płytkę przed urazami i wpływem czynników zewnętrznych,
  • pozwala łatwo skorygować nierówności i nadbudować krzywą C,
  • twarda, a zarazem elastyczna.

Dzięki tej bazie paznokcie odrastają mocniejsze i nie rozdwajają się. Pozwala też na przedłużenie paznokcia czy naprawienie złamanego oraz swobodne ukształtowanie krzywej C, która jest koniecznością podczas tego procesu.

Zobaczcie nasze wideo, w którym tłumaczymy krok po kroku, czego będziecie potrzebować podczas przedłużania paznokci i jak to zrobić.

Seria #mójpierwszyraz na Wizaz.pl

Na Wizaz.pl prowadzimy serię filmów #mójpierwszy raz, w której testujemy różne zabiegi kosmetyczne. Jeśli boicie się jakiegoś zabiegu, ale ciekawi was, jak on może wyglądać i jak należy się do niego przygotować, dajcie nam znać! Przypominamy, że możecie sprawdzić, jak przebiega zabieg laminowania i botoksu rzęs.

Materiał powstał z udziałem marki Indigo.

Zobacz także:Oto pięć najmodniejszych kolorów lakierów hybrydowych na jesień!


Nasze propozycje