Złamałaś paznokieć? Naprawisz go w 10 minut nie ruszając się z domu!

Poprzedni artykuł: Usta ombre! Zobacz jak szybko i łatwo je wykonać! Następny artykuł: Ewa Zakrzewska – jurorka programu Supermodelka Plus Size. Jak czuje si...
Wczoraj wyszłaś od kosmetyczki, a już złamałaś paznokieć? Na dodatek przed Tobą ważne spotkanie… Nie musisz się już stresować! Wystarczy chwila, by na nowo przywrócić blask twojego manicure, nawet z przedłużeniem płytki paznokcia! Jak to zrobić?

Najważniejsza idea marki Provocater? Realizacja pasji domowej hybrydy. Dlatego produkty tej marki idealnie sprawdzają się we wspomnianej roli. Wysoka jakość, szeroki wachlarz kolorów, mocna i podręczna lampa UV to tylko niektóre z wielu zalet produktów marki Provocater, które choć dedykowane do użytku domowego, z powodzeniem sprawdziłyby się w salonie kosmetycznym. Szeroki wybór asortymentu pozwala na skompletowanie wszystkich potrzebnych elementów, które są niezbędne również do domowego przedłużania paznokci. 

Kilkukrotne nakładanie warstw, które nie wybaczają żadnych błędów i skutkują odpryskami już następnego dnia, to przeszłość! Hybryda marki Provocater jest mocno napigmentowana, dzięki czemu wystarczy jedna warstwa lakieru, a lampa o mocy 24W pozwala utwardzić ją już w 20 sekund! Obecne produkty zdecydowanie różnią się od tych sprzed kilku lat. Wystarczy przestrzegać kilka prostych zasad, szczegółowo opisanych w instrukcji krok po kroku, by cieszyć się hybrydą jak z salonu kosmetycznego. Podstawowy manicure, z efektami, szybka naprawa uszkodzonej hybrydy lub przedłużenie płytki paznokcia? Teraz to nie problem!

Obejrzyj wideo i sprawdź jak w łatwy i szybki sposób przedłużysz swoje paznokcie razem z marką Provocater i co będzie Ci do tego potrzebne.

Zobacz także: USTA OMBRE! ZOBACZ JAK SZYBKO I ŁATWO JE WYKONAĆ!


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 00:59

Nasze propozycje