Aga i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradzili, w jakich strojach wezmą ślub kościelny

Poprzedni artykuł: Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził, jak oświadczył się... Następny artykuł: Anna Powierza schudła 30 kilogramów! Jak jej się to udało?
To już pewne, Wojtek i Agnieszka z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” planują ślub kościelny. Para zdradziła, w jakich strojach powie sobie sakramentalne „tak”. Takiego wyboru nikt się nie spodziewał.

Choć wielki finał 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odbył się niecały tydzień temu, emocje związane z kontrowersyjnym show TVN jeszcze nie opadły. Co więcej, sympatycy formatu z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania telewizyjnych małżonków, którzy odcinają kolejne kupony od swojej popularności. Największym zainteresowaniem mediów wprawdzie cieszą się Oliwia i Łukasz, którzy w Dzień Matki przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka. By nie dać o sobie zapomnieć, para teraz sukcesywnie zdradza szczegóły porodu maluszka, a także pokazuje ciążowe sesje zdjęciowe dziewczyny.

Również skromni Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik doskonale wykorzystują swoje pięć minut sławy. Po spekulacjach, jakoby Agnieszka jest w ciąży, telewizyjni małżonkowie ogłosili światu, że już niebawem powiedzą sobie sakramentalne „tak”. To jednak nie wszystko. Zakochani nie tylko zdradzili, w jaki sposób Wojtek oświadczył się ukochanej, ale też w jakich strojach wezmą ślub kościelny.

Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” o swoich strojach na ślub kościelny

„Ślub od pierwszego wejrzenia” wielokrotnie udowodnił, że aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, jak te z wyboru. Idealnym przykładem są uczestnicy 3. edycji programu Anita Szydłowska i  Adrian Szymaniak, którzy nie tylko nadal są razem, doczekali się dwójki dzieci, ale jako pierwsza para ze społecznego eksperymentu TVN, wzięli ślub kościelny. Teraz w ich ślady podążają kolejni uczestnicy programu Agnieszka i Wojtek, którzy prężnie przygotowują się do swojego kolejnego wielkiego dnia.

Niedawno telewizyjni małżonkowie zdradzili, że Wojtek oświadczył się ukochanej Agnieszce w Boże Narodzenie. Teraz para odkrywa kolejne karty. Zakochani przyznali, że do ślubu kościelnego pójdą w zupełnie nowych strojach.

Suknia będzie zupełnie inna – zdradziła w rozmowie z „Party.pl” Agnieszka. Nie chciałabym tej samej, bo jakbym chciała iść w jakiejś podobnej, to bym wyciągnęła swoją z szafy – dodała.

Czy Agnieszka zdecyduje się na modny w ostatnich sezonach styl boho, postawi na podkreślającą figurę suknię o fasonie syrenki, a może zaszaleje z tiulem i skusi się na tzw. „księżniczkę”? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

2 lipca 2020, 04:03

Nasze propozycje