Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana! Zdradziła, jak poznała nowego partnera

Poprzedni artykuł: Rafał z „Królowych życia” pierwszy raz szczerze opowiedział o kryzysie... Następny artykuł: Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o dziecku Adama: „wie...
Ta historia brzmi jak scenariusz filmu romantycznego! Po raniących perypetiach u boku telewizyjnego męża, Asia z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie odnalazła miłość. Kim jest jej nowy ukochany i jak się poznali?

Choć od zakończenia ostatniej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minął już prawie miesiąc, emocje związane z bohaterami ostatniej odsłony kontrowersyjnego show TVN jeszcze nie opadły. Ogromnym zainteresowaniem wśród sympatyków formatu cieszą się ulubieńcy widzów Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta, którzy niedawno przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka, a teraz regularnie zdradzają kolejne szczegóły ze swojego życia, jak znaczenie tajemniczego tatuażu Łukasza, czy to, że nie planują ochrzcić syna przed pełnoletnością. Również planujący ślub kościelny Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik nie dają o sobie zapomnieć. Młode małżeństwo jest niezwykle aktywne w mediach społecznościowych, gdzie zdradza m.in. w jaki sposób Wojtek oświadczył się ukochanej, czy w jakich strojach po raz kolejny powiedzą sobie sakramentalne „tak”.

Pomimo iż przypadek Oliwii i Łukasza, jak i Agnieszki i Wojtka udowadnia, że eksperyment TVN naprawdę się sprawdza, a aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, dla Asi Lazar i Adama Miciaka zakończył się fiaskiem. Teraz po licznych upokorzeniach ze strony telewizyjnego męża Joanna wreszcie jest zakochana!

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana

Relacje Asi i Adama od początku programu były bardzo napięte, co sprawiło, że stali się jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w historii „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Mężczyzna nie tylko nie akceptował wieku małżonkiale również od początku trzymał ją na dystans. Z kolei Asia nie miała wsparcia w rodzinie, przez co nie umiała poradzić sobie z presją otoczenia. Brak rozmów, dystans oraz chłód, jaki okazywali sobie małżonkowie sprawiły, że pomimo dobrych chęci kobiety, Adam odsunął się od niej, a w wielkim finale zadał małżonce cios poniżej pasa. Okłamał ją, żądał rozwodu i nawet nie uargumentował swojej decyzji. Co więcej chłopak podczas wielkiego finału nie tylko obraził żonę i jednego z ekspertów, ale również podzielił się w mediach społecznościowych wymownym postem, w którym podważył decyzję specjalistów dotyczących wyboru jego telewizyjnej małżonki.

Jak się okazuje udział w społecznym eksperymencie TVN jednak się popłacił i zarówno Asia, jak i Adam odnaleźli swoje bratnie dusze. Tydzień temu Adam pokazał światu swoją ukochaną, a kilka dni temu poinformował, że został ojcem. Również Joasia nie próżnowała. Po licznych medialnych upokorzeniach ze strony byłego telewizyjnego męża, wreszcie znalazła ukojenie w ramionach innego.

Mam u swojego boku mężczyznę. Jestem szczęśliwa, nie ukrywam – przyznała w rozmowie z „Party.pl” Joanna Lazar, z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Jak Asia poznała swojego ukochanego i czy od razu między nimi zaiskrzyło? Tego dowiecie się oglądając nasze wideo. Będziecie zaskoczeni!

Zdjęcie: Facebook 


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 lipca 2020, 22:08

Nasze propozycje