Jak odmłodzić skórę? W SkinClinic to proste!

Wideo, , tagi: SkinClinic, osocze krwi
Poprzedni artykuł: Jak zrobić wzorki na paznokciach? Red Lipstick Monster zdradza super t... Następny artykuł: Zastanawiasz się nad makijażem na święta? Zobacz, co warto wybrać w ty...
Odmłodzić możemy się przez stosowanie najróżniejszych zabiegów, ale który z nich naprawdę działa? Czy usuwanie zmarszczek pozwoli odzyskać młodzieńczy wygląd i poczuć się lepiej? Odpowiednio dobrany zabieg jest w stanie skutecznie zniwelować skutki upływającego czasu i przywrócić skórze jej młodzieńczy blask. Co to za zabieg?

Skinclinic to klinika medycyny i ginekologii estetycznej w Warszawie, która oferuje szeroki wachlarz najnowszych i bezpiecznych zabiegów na najwyższym poziomie, które są przeznaczone do walki z procesem starzenia organizmu dotykającym każdego z nas. Im więcej mamy lat, tym nasza skóra staje się bardziej wiotka i przybywa nam zmarszczek, które wielu osobom naprawdę trudno zaakceptować.

Twoja skóra straciła jędrność? Możesz przywrócić jej młody wygląd!

Przetestowałyśmy zabieg z zastosowaniem Lasera frakcyjnego Fraxel i osocza bogatopłytkowego Meso PRP!

Na czym to polega?

 

Łączenie technik w medycynie estetycznej to ogromna sztuka, która daje zdumiewające efekty. Jednoczesne zastosowanie lasera frakcyjnego CO2 i osocza bogatopłytkowego przyśpiesza gojenie i zwiększa skuteczność zabiegu remodelingu skóry.

 

Jakie korzyści płyną z zastosowania lasera Fraxel?

 

Laser frakcyjny Fraxel poprzez kontrolowane, wyspowe uszkodzenie skóry stymuluje procesy naprawcze prowadzące do jej przebudowy – remodelingu. Dzięki temu zmarszczki, pory i blizny potrądzikowe ulegają znacznemu spłyceniu, a nowo wytworzony naskórek jest gładki i pozbawiony przebarwień. Dodatkowo skóra ulega obkurczeniu, dzięki czemu uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia i naciągnięcia skóry.

Na czym polega terapia osoczem bogatopłytkowym Meso PRP?

Terapia osoczem bogatopłytkowym polega na biostymulacji komórek, z których zbudowana jest skóra. Do zabiegu wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe, które pochodzi z krwi pacjenta, a dzięki osoczu następuje proces regeneracji komórek skóry. Po zabiegu występuje znaczne polepszenie wyglądu skóry, zmarszczki stają się płytsze, a skóra bardziej napięta i jędrna.

Dzięki połączeniu zabiegów resurfacing’u laserowego Fraxel i osocza bogatopłytkowego Meso PRP zyskujemy:

  •           szybsze gojenie
  •           skrócenie okresu rekonwalescencji
  •           zmniejszenie ryzyka powikłań
  •           zwiększenie zagęszczenia skóry
  •           poprawę napięcie skóry
  •           zwiększoną redukcję zmarszczek, przebarwień, blizn i porów

 

Też masz ten problem? Marzysz o poprawie wyglądu swojej skóry? Ten zabieg jest dla Ciebie! Obejrzyj nasze WIDEO!

Zobacz także: JAK POZBYĆ SIĘ CELLULITU I WYMODELOWAĆ SYLWETKĘ?


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

5 grudnia 2019, 15:33

Nasze propozycje