Walczysz z puszącymi się włosami? Mamy proste rozwiązanie

Wideo,
,
, tagi: fryzury, puszące się włosy, proste włosy
Poprzedni artykuł: Tych naturalnych i niedrogich kosmetyków używa Macademian Girl Następny artykuł: Redakcja testuje nowości! Sprawdziłyśmy dla was 6 sypkich, metalicznyc...
Koniec z niesfornymi kosmykami i puszącymi się włosami! Przetestowaliśmy szczotkę, która błyskawicznie okiełzna poranny bałagan na glowie.

Lubimy styl messy hair, głównie dlatego że wygląda naturalnie i nie musimy rano poświęcać dużo czasu na ułożenie włosów. Koniec tego lenistwa! Styliści fryzur zgodnie twierdzą, że w nadchodzących sezonach najmodniejsze będą gładkie, lśniące włosy. 

Jak najłatwiej i najszybciej uzyskać taki efekt w domu? Z pomocą szczotki prostującej BaByliss Paris Liss&Brush 3D Ionic. Skąd w nazwie "3D"? Szczotka posiada trzy rodzaje ząbków, dzięki którym za jednym pociągnięciem rozczesujemy, wygładzamy i prostujemy włosy. Dodatkowo szczotka posiada podwójną jonizację, która zapobiega puszeniu się włosów. Szczotkę prostującą Liss&Brush 3D Ionic miałyśmy okazję przetestować podczas open day z marką BaByliss Paris w salonie Ten. W naszym wideo zobaczysz jak za pomocą szczotki łatwo można wyprostować włosy lub... podkręcić je.   

Zobacz też: 5 fryzur dla posiadaczek długich włosów 

Te kosmetyki pomogą Ci ułożyć idealna fryzurę


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 00:54

Nasze propozycje