Powstała pierwsza szczotka zapobiegająca wypadaniu włosów od Tangle Teezer – Fine&Fragile

Wideo, , tagi: Tangle Teezer, szczotka do włosów
Poprzedni artykuł: Oto 10 najczęściej popełnianych błędów makijażowych Następny artykuł: Wystarczą trzy proste kroki, aby zamienić makijaż dzienny w wieczorowy
Miałyśmy przyjemność być na premierze najnowszej szczotki do włosów od Tangle Teezer, którą pokochają wszystkie osoby borykające się z wypadaniem włosów! Sprawdźcie szczegóły.

Według badań 1 na 4 kobiety ma problem z wypadaniem włosów. Przyczyn może być wiele. Aż w 38% ta przypadłość ma podłoże genetyczne. Resztę może stanowić nieodpowiednia dieta, stres, leki, a także wrażliwy naskórek, który jest nieodpowiednio pielęgnowany.

Zniszczone włosy często próbujemy ratować za pomocą masek i odżywek. Kluczowe jest jednak także naprawienie właśnie naskórka, z którego te wyrastają. Aby to zrobić, warto nie tylko dobrać odpowiednie produkty do jego pielęgnacji, ale również szczotkę, która nie będzie go dodatkowo podrażniała.

Tangle Teezer jako pierwszy zauważył, że nie ma na rynku narzędzia równie delikatnego, co efektywnego dla zniszczonych włosów i wrażliwego naskórka. Wraz we współpracy z Brytyjskim Instytutem Trychologicznym stworzył szczotkę idealną dla  włosów zniszczonych, cienkich, łamliwych i wypadających, która zapobiega dalszej ich utracie – Fine&Fragile.

Tangle Teezer FINE & FRAGILE

To jednak nie koniec nowości od Tangle Teezer - marka zaprezentowała ostatnio także nowy kolor szczotki dla włosów kręconych – Thick&Curly, która charakteryzuje się dwukrotnie pogrubionymi oraz przedłużonymi o 4 mm ząbkami flex. Wszystko po to, by wgłębić się w najbardziej splątane, grube i niesforne loki.

Tangle teezer Thick&Curly

Więcej szczegółowych informacji na temat tych nowości znajdziecie w naszym video! Opowiedziała nam o nich siostrzenica założyciela marki, Lily Pulfrey. Zdradziła także, ile trwa proces tworzenia każdej szczotki. Te dane robią wrażenie!


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 grudnia 2019, 23:01

Nasze propozycje