Ten depilator usuwa nawet najmniejsze włoski! Zobacz test Braun Silk-épil 9 SensoSmart

Wideo, , tagi: depilator, Braun, Braun Silk-épil 9
Poprzedni artykuł: Summer Beauty Box od AVON - nasze redaktorki już wiedzą, co jest w śro... Następny artykuł: Jesteś przygotowana na urlop? Zobacz wakacyjne must have w nowym przeg...
"Działa lepiej niż wosk i jest szybszy niż wizyta w gabinecie kosmetycznym", tak nasza redaktorka oceniła depilator Braun Silk-épil 9 SensoSmart.

Odsłaniamy nogi, eksponujemy ramiona, wkładamy stroje kąpielowe - doskonała depilacja to podstawa szczególnie latem. Dlatego szukamy rozwiązań, które będą skuteczne, łatwe w użyciu, a jednocześnie efekt utrzyma się naprawdę długo. Kiedy więc w moje ręce trafił depilator w kolorze różowego złota Braun Silk-épil 9 SensoSmart™ 9/890 Wet & Dry z 7 dodatkami, od razu sprawdziłam, jak radzi sobie "w akcji".

Depilator Braun Silk-épil 9 SensoSmart

Przede wszystkim jeśli boicie się bólu i to głównie was odstrasza przed depilacją depilatorem, tu mam dwa was świetną wiadomość: ten produkt naprawdę jest przyjazny dla kobiet :). Ale żeby taki zabieg się w pełni udał, warto pamiętać o kilku zasadach, które ułatwią depilację w domu. Warto też rozprawić się z mitami, które często powtarzamy jedna - drugiej, jak choćby nieprawdziwe informacje o tym, że po depilacji włoski odrastają grubsze. Zobaczcie nasz materiał wideo, gdzie nie tylko testujemy depilator Braun Silk-épil 9 SensoSmart, ale też podpowiadamy, jak prawidłowo przeprowadzać depilację. Gotowe?

materiał powstał z udziałem marki Braun

zdjęcia: materiały PR

ZOBACZ NAJLEPSZE DEPILATORY OD BRAUN:


Zobacz także

Nasze propozycje