Test domowych zestawów hybrydowych - Provocater vs Escala

Poprzedni artykuł: Jaki kosmetyk Edyta Górniak ma zawsze w swojej torebce? Kosztuje tylko... Następny artykuł: Delikatny, wiosenny makijaż krok po kroku! Łatwo go zrobić :)
Wydajecie za dużo na manicure w salonie? A może myślicie, że nałożenie hybrydy w domu jest po prostu bardzo trudne? Nic bardziej mylnego! Zobaczcie nasz test :)

Od kilku sezonów w "paznokciowych" trendach króluje manicure hybrydowy. Nic dziwnego - długotrwały efekt, brak odprysków i różnorodność kolorów to z całą pewnością zalety, które przesądzają o naszym wyborze. Niestety wciąż panuje przekonanie, że wiąże się to z wizytą u kosmetyczki. Otóż nie! Na naszym rynku pojawiły się niedawno zestawy startowe manicure hybrydowego do przygotowania w domowym zaciszu. Specjalnie dla Was przetestowałam 2 z nich!

Zobacz także: Czy manicure hybrydowy jest szkodliwy?

Test domowych zestawów hybrydowych - Provocater vs Escala 

Zdecydowałam się sprawdzić produkty firm Provocater i Escala, które dostarczają kompletne zestawy. Znajdziemy w nich lampę LED/UV, lakier, pilnik, patyczki, bloczek polerski, waciki, oliwkę oraz cleaner, a także płyn do usuwania hybrydy wraz z gotowymi owijkami. Oba zestawy zawierają także instrukcję krok po kroku, dzięki której osoby rozpoczynające przygodę z hybrydą bez problemu dadzą sobie radę. Firma Provocater postawiła na połączenie bazy i top w jednym, natomiast Escala dołącza je w osobnych pojemnikach. 

Lampy UV różnią się wielkością i mocą, ale dzięki zastosowaniu technologii LED, czas utwardzania jest zdecydowanie krótszy, niż ma to miejsce w klasycznych modelach. Lampa Provocater jest większa i mocniejsza (24W), natomiast Escala stawia na minimalizm - ta jest zdecydowanie mniejsza (wręcz kieszonkowa) i o mniejszej mocy (9W). Wbrew swoim pierwotnym założeniom obie sprawdzają się naprawdę dobrze, a czas utwardzania jest niemal taki sam:-)

Jak zrobić manicure hybrydowy w domu?

Lakier w zestawie Provacater jest gęstszy, dlatego podczas testów zdecydowałam się na nałożenie pojedynczej warstwy lakieru. Escala wymagała nałożenia dwóch. Gama kolorów firmy Provocater obejmuje 90 barw i jest zdecydowanie szersza niż firmy Escala. Tutaj producent zapewnia nas o sukcesywnym powiększaniu propozycji kolorystycznych.

Jak lakier trzyma się po 7 dniach? Sprawdź, oglądając nasze wideo!

Zobacz także: Jak szybko wysuszyć paznokcie? Ten trik jest niesamowity! 


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

9 grudnia 2019, 13:23

Nasze propozycje