Kosmetyki z bursztynem marki Polka przetestowane! Za co kochają je Wizażanki?

Wideo, , tagi: pielęgnacja cery
Poprzedni artykuł: Warsztaty #HelloBeauty za nami! Czego Wizażanki nauczyły się od Magdy... Następny artykuł: Weronika Jaguś została Influencerką Roku Wizaz.pl!
Bursztyn, zwany też perłą Bałtyku, to główny składnik nowej linii kosmetyków marki POLKA. Wizażanki już je przetestowały i... od razu pokochały!

Ta polska marka kosmetyków pielęgnujących wykorzystuje lokalne surowce naturalne. Sprawiają, że skóra jest dopieszczona, zrelaksowana i zmysłowo pachnąca. W myśl idei korzystania ze skarbów ziemi, w asortymencie POLKI pojawiły się także produkty z bursztynem.

Mimo że to dość niespotykany w kosmetykach składnik, Wizażanki od razu go pokochały - 9/10 Recenzentek uważa, że bursztynowa linia kosmetyków marki POLKA, spełniła ich oczekiwania. Jak oceniły krem do twarzy i wodę micelarną?

POLKA, Bursztyn, Krem do twarzy dzień/noc Nawilżenie + witalność

Krem do twarzy z bursztynem ma za zadanie regenerować skórę. To działanie potwierdza 9/10 Recenzentek. Według 95% Wizażanek ma również właściwości nawilżające. W wielu recenzjach znalazłyśmy potwierdzenie na to, że krem POLKA z bursztynem spłyca zmarszczki - pisze o tym 6/10 recenzujących.

Skuteczny, przyjemny w stosowaniu. Skóra staje się jędrna, nawilżona i promienna. Widać, że jest zdrowa. Idealny dla przesuszonej skóry, usuwa to nieprzyjemne uczucie. (...) Sprawia, że spłycają się zmarszczki - ocenia londo.

Krem nawilżenie + witalność ma także za zadanie przywrócić skórze elastyczność. Takie działanie produktu potwierdza 8/10 recenzujących produkt Wizażanek.

POLKA, Bursztyn, Woda micelarna Oczyszczenie + wzmocnienie

Jednym z podstawowych działań tej wody micelarnej jest usuwanie zanieczyszczeń zgromadzonych na skórze w ciągu dnia oraz makijażu. Takie działanie potwierdza 95% Wizażanek.

Płyn micelarny doskonale wykonuje swoje zadanie. Po stosowaniu skóra czuje się ukojona, zadbana, oczyszczona. Preparat troszczy się o skórę i to się wyczuwa od razu po użyciu. To jeden z tych produktów, które nazywam wiarygodnymi. Ten efekt zawdzięczamy z pewnością dobrodziejstwu składu (...). Na pewno kupię ponownie - pisze Nicoletta.

Woda micelarna z bursztynem ma też nawilżać skórę. Takie działanie zauważyło u siebie 8/10 Wizażanek. Tyle samo Recenzentek potwierdza odżywcze działanie tego kosmetyku. Większość testujących ten kosmetyk, bo aż 72%, zauważyła u siebie także obiecywane efekt ukojonej skóry.

Dla 8/10 recenzujących oba te produkty Wizażanek, woda micelarna i krem do twarzy z bursztynem stanowią zgrany duet. Jeśli zamierzacie sięgnąć po linię z bursztynem POLKA, musicie wiedzieć, że 8/10 Wizażanek ponownie kupi kosmetyki tej marki i tyle samo poleci markę przyjaciółce.

A jeśli już testowałyście produkty tej marki, dajcie nam znać, jak wam się sprawdziły!

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 148 kobiet w lutym i marcu 2020 r.

Artykuł powstał z udziałem marki Polka.

Zdjęcie główne: Instagrm.com/polka_zawsze_piekna


Nasze propozycje