TEST redakcji: Czy widziałyście już jak wygląda manicure Aquarelle od NeoNail?

Wideo, , tagi: lakier hybrydowy, NeoNail
Poprzedni artykuł: Boisz się nakładać hennę w domu? Z Delią na pewno ci się uda - sprawdz... Następny artykuł: Zrób swój puder ze składników, które masz w domu! Utrzymuje się na twa...
Testu lakierów hybrydowych NeoNail Aquarell wprost nie mogłyśmy się doczekać! Sprawdziłyśmy na sobie czy rzeczywiście robienie nimi wzorków jest tak dziecinnie proste, jak się mówi :).

Lakiery hybrydowe NeoNail Aquarelle to prawdziwa rewolucja! Dzięki nim można wyczarować na paznokciach wzorki, nawet jeśli nigdy wcześniej nie próbowałaś tego robić. W konsystencji są nieco bardziej wodniste, ale prawdziwa magia zaczyna się dziać dopiero wtedy, gdy upuścimy kroplę na specjalną bazę.

Jak wykonać manicure lakierami NeoNail Aquarelle?

Samodzielne wykonywanie manicure ze wzorkami aquarelle nie różni się wiele od zwykłej stylizacji paznokci lakierami hybrydowymi. Najpierw tradycyjnie przygotowujemy płytkę, czyli opiłowujemy paznokcie na wybrany kształt oraz odpychamy lub wycinamy skórki. Następnie musimy jeszcze zmatowić płytkę blokiem polerskim i odtłuścić ją za pomocą cleanera. Dalej wszystko jest dziecinnie proste :).

Paznokcie malujemy basą NeoNail Hard Base. W zależności od potrzeb możemy nałożyć jedną warstwę lub dwie. Każdą należy utrwalić przez 60 sekund w lampie 9W - wystarczy nacisnąć dwa razy guzik na urządzeniu. Następnie przechodzimy do malowania paznokci wybranym kolorem. Ponownie nakładamy dwie warstwy i utrwalamy je przez 60 sekund w lampie.

Teraz nakładamy bazę Aquarelle Base Clear lub Aquarelle Base White i nie utrwalamy jej w lampie, a zaczynamy malować wzorki wybranym kolorem z kolekcji Aquarelle. Puszczamy wodzę wyobraźni i czekamy aż efekt utworzy się sam. Wystarczy kilka ruchów pędzelkiem. Jeśli chcesz połączyć dwa kolory, najpierw pierwszy wzorek musisz utrwalić w lampie, a następnie użyć Base Clear i znowu zacząć zabawę - tym razem innym odcieniem.

Kiedy już masz pewność, że wszystko wygląda tak, jak sobie wymyśliłaś, utrwalasz w lampie przez 60 sekund, nakładasz top NaoNail Hard Top i znowu utrwalasz. Prawda, że proste? :) Na załączonym wideo możecie zobaczyć, co nam udało się wyczarować na paznokciach!

Kolekcja NeoNail Aquarelle

W kolekcji NeoNail Aquarelle znajdziemy dwa lakiery bazowe w cenie 33 zł za jedną. Są to Aquarelle Base Clear (do malowania na jakimkolwiek kolorze) oraz Aquarelle Base White (do malowania na białym kolorze).

Oprócz tego możemy wybierać spośród 12 kolorowych lakierów hybrydowych, dzięki którym utworzymy piękne wzorki na paznokciach. Każdy z nich kosztuje 29 zł. Na zdjęciu od góry, od lewej strony mamy:

 • NeoNail Blue Aquarelle
 • NeoNail Emerald Aquarelle
 • NeoNail Navy Aquarelle
 • NeoNail Violet Aquarelle
 • NeoNail Purple Aquarelle
 • NeoNail Pink Aquarelle
 • NeoNail Lavender Aquarelle
 • NeoNail Fuchsia Aquarelle
 • NeoNail Raspberry Aquarelle
 • NeoNail Ruby Aquarelle
 • NeoNails White Aquarelle
 • NeoNail Black Aquarelle

Aby stworzyć jakikolwiek wzorek za pomocą tych lakierów hybrydowych, potrzebujemy również pędzelka. Najlepiej, aby włosie było spiczaste. Wtedy łatwiej będzie nam przelać obraz z głowy na paznokcie. Poza tym cienkim pędzelkiem dużo łatwiej operuje się podczas robienia manicure.

Ten manicure trzymał mi się przez prawie trzy tygodnie. Gdyby nie pojawiający się odrost, nosiłabym go o wiele dłużej :). Co więcej, wielu moich znajomych sądziło, że wzorki, które udało mi się wyczarować na paznokciach, wykonała mi profesjonalna stylistka! To znaczy, że jeżeli mi się udało, to wam też :).


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 18:38

Nasze propozycje