Tylko u nas test nowego domowego zestawu hybrydowego! Zobacz, co to za marka!

Wideo, , tagi: manicure, hybryda
Poprzedni artykuł: Jak się pozbyć boczków? Ten zabieg w klinice SkinClinic działa cuda Następny artykuł: Każda kobieta marzy o wspaniałych rzęsach. Ta mascara gwarantuje niewi...
Myślicie, że manicure hybrydowy jest możliwy do wykonania tylko w salonie kosmetycznym? Dzięki domowym zestawom hybrydowym jesteście w stanie zrobić go w domu, a efekt z pewnością Was zaskoczy! Sprawdziłyśmy zestaw do domowego manicure hybrydowego hi hybrid. Zobaczcie, jak wypadł.

Wciąż panuje przekonanie, że aby mieć piękny, hybrydowy manicure trzeba udać się do kosmetyczki. Otóż nie! Na naszym rynku pojawiła się nowa marka hi hybrid, która oferuje zestawy startowe do manicure hybrydowego, dzięki którym wykonamy go w domowym zaciszu. Produkty  hi hybrid są adresowane do wszystkich kobiet. Będą nimi zachwycone osoby, które już robiły manicure hybrydowy w domu, jak również te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą techniką w domowym zaciszu.Przetestowaliśmy go dla Was. Z pewnością każda z Was znajdzie coś dla siebie!

Zobacz, co wchodzi w skład zestawu startowego i jak sprawdził się w naszym teście.

Cena lakieru hybrydowego: 19,99 PLN

Cena hi Starter:  169,99 PLN

Zobacz także: CHCESZ SZYBKO WYSUSZYĆ PAZNOKCIE? TO JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE!

materiał sponsorowany


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2019, 08:14

Nasze propozycje