Loki jak od fryzjera? Zobacz test redakcji automatycznej lokówki Philips StyleCare BHB876

Wideo, , tagi: Philips, lokówka do włosów
Poprzedni artykuł: Każda kobieta marzy o wspaniałych rzęsach. Ta mascara gwarantuje niewi... Następny artykuł: Tym manicure zabłyśniesz na sylwestrowej imprezie
Loki zawsze były westchnieniem kobiet, ale wiele z nas ma problem z samodzielnym ich wykonaniem. Teraz, dzięki automatycznej lokówce Philips StyleCare BHB876 jest to bajecznie proste. Sprawdziłyśmy to.

Marzysz o włosach jak od fryzjera, lecz nie zawsze pozwala Ci na to czas, lub nie masz na tyle wprawy i zdolności? Nie jesteś jedyna! Niełatwo jest zakręcić włosy z tyłu głowy, gdy nie widzimy swojej fryzury. Nowa lokówka automatyczna Philips StyleCare BHB876 to narzędzie, które ułatwia stylizację włosów w domowym zaciszu!

Czym się wyróżnia?

Nowa lokówka automatyczna Philips StyleCare BHB876 posiada inteligentny system układania loków, a zwiększenie powierzchni wałka aż o 113% w stosunku do poprzedniego modelu firmy Philips pozwala nawinąć dwa razy więcej włosów, czyniąc stylizację jeszcze szybszą, prostszą i wygodniejszą. Dzięki współosiowemu osadzeniu wałka, modelowanie nawet tych najtrudniej dostępnych pasm jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne!

Obejrzyj wideo i zobacz, jak lokówka automatyczna Philips StyleCare BHB876 wypadła w naszym teście!

materiał sponsorowany

ZOBACZ PROSTOWNICE DO WŁOSÓW OD FIRMY PHILIPS:


Nasze propozycje