Jak zrobić w domu manicure geometryczny? To prawdziwy hit!

Wideo,
,
, tagi: manicure, paznokcie, manicure 2016
Poprzedni artykuł: Redakcja testuje nowości! Sprawdziłyśmy dla was 6 sypkich, metalicznyc... Następny artykuł: Mit czy kit? Sprawdziłyśmy, czy codzienne mycie włosów naprawdę im szk...
Przyciągają uwagę, wyglądają jak dzieło sztuki i są... bardzo modne! Geometryczne wzory na paznokciach możesz zrobić sama w domu.

Minimalizm i geometryczne wzoryod kilku sezonów nie wychodzą z mody. W naszym tutorialu zobaczysz jak w czterech krokach wykonać najgorętszy manicure tej jesieni.  

Pierwszym krokiem jest pomalowanie paznokci dwiema warstwami lakieru lub hybrydą. Kciuk i palec wskazujący na czarno, a pozostałe palce lakierem w kolorze cielistego różu. Paznokcie, które będziemy zdobić (te pomalowane na różowo) należny zmatowić bloczkiem polerskim. Specjalnym pisakiem do paznokci lub lakierem z cieniutkim pędzelkiem namaluj proste linie. Mogą się one przecinać jak na naszym wideo lub być równoległe. Tu możesz puścić wodzę fantazji. Na koniec zabezpiecz paznokcie bezbarwnym lakierem lub topem w przypadku hybrydy. 

Zobacz też: jak zrobić manicure "benzyna".

Tymi produktami zrobisz geometryczny manicure


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

9 grudnia 2019, 13:43

Nasze propozycje