To w takim makijażu Ania Lewandowska najbardziej podoba się mężowi

Wideo, , tagi: Anna Lewandowska
Poprzedni artykuł: Kevin Murphy po raz pierwszy w Polsce! Opowiedział o rewolucyjnym pomy... Następny artykuł: Makijaż wieczorowy wykonany kultowymi kosmetykami z Sephora Polska
Ania Lewandowska zdradziła nam, w jakim makijażu Robert Lewandowski lubi ją najbardziej. Odpowiedź trenerki chyba nikogo nie zaskoczy.

Analizując zdjęcia Anny Lewandowskiej, nietrudno zauważyć, że stawia na jeden rodzaj makijażu. Zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia wybiera glow make-up. Rozświetlona cera oraz połyskujące cienie na oczach, to jej must have. I trudno nie zgodzić się z tym, że to pasuje do niej najlepiej. Ale czy Robert Lewandowski podziela zdanie żony?

Jaki makijaż podoba się Robertowi Lewandowskiemu?

Mimo że niedawno Ania Lewandowska zaliczyła małą wpadkę makijażową z matową pomadką, zawsze wygląda perfekcyjnie. W rozmowie z nami przyznała, że potrafi wykonać sobie bardzo podstawowy makijaż i woli w tej kwestii zaufać fachowcowi - szczególnie, gdy wybiera się na jakieś showbiznesowe wydarzenie. Nie jest tajemnicą, że najczęściej maluje ją Patrycja Dobrzeniecka. Rzadko zdarza się, aby korzystała z pomocy innych wizażystów.

Niemniej makijaż Anny Lewandowskiej znacząco zmienił się na przestrzeni lat. Kiedyś przedłużała sobie rzęsy, które było widać wręcz z daleka. Jej spojrzenie wydawało się wówczas ciężkie, zmęczone. Jednak odkąd wybrała zdecydowanie subtelniejszy efekt, jej cały makijaż zaczął wydawać się lżejszy. Na co dzień sama wykonuje sobie bardzo delikatny make-up, który jest praktycznie niewidoczny. Na większe wyjścia wybiera rozświetlenie, miedziane cienie, które świetnie grają z jej opalenizną.

Czy Robert Lewandowski lubi taki efekt? Sprawdźcie w naszym wideo!

Zdjęcie główne: Instagram.com/annalewandowskahpba


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 10:43

Nasze propozycje