Wasabi powiększa usta? Ten trik podbija Instagram, a my sprawdziłyśmy, czy aby na pewno działa

Poprzedni artykuł: Koreańskie nowości są hitem tego roku! Nigdy wcześniej nie widziałaś t... Następny artykuł: Czy latem musimy pożegnać ciemny makijaż?
Kobiety marzą o dużych i pełnych ustach, dlatego szukają wszelkich sposobów by osiągnąć zadowalający efekt. Były już butelki, zakrętki, a co teraz opanowało internet? Wasabi!

Na Instagramie zapanowała kolejna moda na powiększanie ust. Tym razem przy użyciu... wasabi! Ta japońska roślina z rodziny kapustowatych określana jako japoński chrzan ma szerokie zastosowanie w medycynie i kuchni. W Polsce kojarzymy ją głównie z tego drugiego. Czym przecież byłoby sushi bez wasabi :-). Ostrość i charakterystyczny piekący smak stał się inspiracją do kolejnego zastosowania, na wzór balsamu powiększającego usta.

Polecamy:  7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Jak powiększyć usta za pomocą wasabi?

Gotową pastę nakładamy na wargi za pomocą pędzelka, choć niektórzy wolą to robić za palcem. Następnie czekamy pięć minut i... Sprawdźcie w naszym video, jak wygląda ten domowy zabieg powiększania ust i jakie efekty daje:) Czy da się wytrzymać pieczenie? 

Zobacz takżeJAK BŁYSKAWICZNIE POWIĘKSZYĆ USTA?

Foto: Pinterest

OTO POMADKI POLECANE W KWC:


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 00:27

Nasze propozycje