Zobacz, jak powinna wyglądać wieczorna pielęgnacja – krok po kroku!

Wideo, , tagi: Tołpa, pielęgnacja cery, pielęgnacja cery trądzikowej
Poprzedni artykuł: TEST REDAKCJI: Idealnie matowa cera? Sprawdzamy nową linię do makijażu... Następny artykuł: My już poczułyśmy świąteczny klimat! Zobacz najlepsze zestawy beauty p...
Noc to najlepszy czas na to, aby Twoja skóra mogła odpocząć i zregenerować się – dlatego tak ważny jest codzienny rytuał wieczornej pielęgnacji. Przekonaj się, jak wykonać go prawidłowo i zagwarantować sobie młody, świeży wygląd!

Przez długi czas nie przykładałam tak dużej wagi do wieczornej pielęgnacji: „przecież wystarczy tylko mleczko i krem, to żadna filozofia” – znacie to, prawda? Nic bardziej mylnego! Jeśli będziesz nieprawidłowo oczyszczać skórę, nigdy nie będzie gładka i sprężysta, a co gorsza, twój makijaż też  nikogo nie zachwyci. Dlaczego tak się dzieje? Sprawa jest prosta!

Na piękny wygląd w dzień pracujesz wieczorem

Tak jak cały twój organizm, skóra również potrzebuje regeneracji po męczącym dniu. Jeżeli nie prześpisz nocy, jesteś na drugi dzień zmęczona, a twoja twarz – wymięta, oczy podkrążone, a cera wydaje się być bardziej szara. Podobnie, gdy zapomnisz o rzetelnej i starannej wieczornej pielęgnacji, na którą składają się demakijaż i nawilżenie. Dlatego nigdy o niej nie zapominaj! Niech wieczorny rytuał stanie się przyjemnością a nie potrzebą.

Właściwa pielęgnacja zależy także od wyboru odpowiednich kosmetyków. Ja wybieram markę tołpa.®, ponieważ używam jej od lat i nigdy mnie nie zawiodła. Produkty są badane aparaturowo pod kątem alergologicznym, więc wszyscy alergicy mogą być spokojni, na pewno nie podrażni ich skóry. To nie wszystkie plusy, jest ich wiele więcej! Jakie? Przekonaj się sama i zmień swoje podejście do pielęgnacji skóry! Koniecznie obejrzyj nasze wideo!

materiał powstał z udziałem marki tołpa.®.

ZOBACZ INNE PRODUKTY OD MARKI tołpa.


Zobacz także

Nasze propozycje