Trend makijażowy z lat 90., na który trzeba uważać

Wideo, , tagi: baking
Poprzedni artykuł: TEST REDAKCJI: Regeneracja włosów z Dove Nutritive Solutions! Następny artykuł: Ten rodzaj poradnika makijażowego wprowadza kobiety w błąd
Natasha Denona wyjawiła nam, który z najpopularniejszych trendów makijażowych szkodzi cerze. Łatwo przy nim zaliczyć wpadkę.

Jak doskonale pewnie wiecie, trendy wracają jak bumerang. Moda zatacza koło i to, co podobało nam się kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu, teraz zyskuje nowe życie. Jednym z takich trendów jest na przykład rozświetlona, jak w latach 80. cera.

Nie wszystko jednak zawsze jest tak kolorowe... Postanowiłyśmy zapytać Natashę Denonę, wizażystkę i założycielkę marki, o to, którego powracającego trendu powinnyśmy zdecydowanie unikać.

Niebezpieczny trend makijażowy

Słyszałyście o bakingu? Na pewno też wiecie, że wypiekanie pudru na twarzy może zakończyć się wpadką. Dobrze dobrany produkt, czyli taki, który nie zawiera krzemionki, nie zrobi nam raczej krzywdy. Unikniemy białych plam na twarzy, ale nie ukryjemy niestety innej wady tej techniki.

Zbyt duża ilość pudru na twarzy może spowodować, że skóra będzie wyglądała płasko. Zabraknie jej trójwymiarowości, a więc optycznie dodamy sobie też kilku kilogramów. Jest jeszcze jeden negatywny efekt, który baking powoduje, a o której rzadko się mówi.

Posłuchajcie, co na temat tego trendu powiedziała nam jeszcze Natasha Denona!

Zdjęcie główne: istockphoto.com


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 stycznia 2020, 22:48

Nasze propozycje