Yope zaprosił do współpracy Agnieszkę Grochowską

Wideo, , tagi: yope
Poprzedni artykuł: Te fryzury zdominują 2019 rok. Gwiazdy już je noszą! Następny artykuł: TOP 5 niezawodnych kosmetyków, po które sięgają profesjonaliści
Za YOPE stoją naturalne kosmetyki i środki czystości. Za YOPE stoją twórcy marki Karolina Kuklińska-Kosowicz i Paweł Kosowicz, którzy razem z zespołem tworzą wysokiej jakości naturalne produkty urzekające nieoczywistymi kompozycjami zapachowymi i łagodnymi recepturami. Za YOPE stoją też liczni przyjaciele marki i jej klienci, którzy poszukują zdrowych i naturalnych rozwiązań dla swoich rodzin i dla których ważne są te same wartości: naturalność, łagodność, oryginalność, świadomość ekologiczna.

Dlatego do pierwszego promocyjnego filmiku marki wybór Agnieszki Grochowskiej, która ceni YOPE i na co dzień korzysta z produktów firmy, był bardzo naturalny.

Na samym początku YOPE, kiedy myśleliśmy o stworzeniu własnej marki kosmetycznej i o tym jaka ona powinna być, ktoś zadał nam pytanie, jaka znana osoba mogłaby tę markę utożsamiać. Nie było wówczas mowy o jakiekolwiek współpracy, więc w tym abstrakcyjnym ćwiczeniu mogliśmy pomyśleć o kimkolwiek na świecie. I wtedy właśnie pierwszy raz skojarzyliśmy YOPE z Agnieszką Grochowską. Kobietą piękną i prawdziwą w naturalny sposób, wspaniałą aktorką. Więc teraz, po kilku latach, kiedy okazało się, że Agnieszka bardzo lubi YOPE i na dodatek zgodziła się o tym opowiedzieć przed kamerami, było to dla nas jak spełnienie marzeń - mówi Paweł Kosowicz.

Dla mnie ważne jest, że znam Agnieszkę osobiście. Bardzo ją cenię za naturalność, inteligencję i za to, że nie podąża ślepo za trendami. Tak jak dla nas, ważna jest dla niej prywatność, rodzina, dom. Chcemy pracować z ludźmi, którzy są prawdziwi w tym co robią, którzy żyją w zgodzie ze sobą i robią to, co kochają. A Agnieszka jest przede wszystkim wspaniałą aktorką - dodaje Karolina Kuklińska-Kosowicz.

Agnieszka, tak jak twórcy YOPE, ceni naturalne produkty, łagodność składów i ich delikatność dla skóry, dla domowników i dla domu. Łączy ich pragnienie zamiany marzeń w realne rzeczy. A pomysł na stworzenie Yope wziął się właśnie z pragnienia. Karolina i Paweł szukali dla swojej rodziny produktów naturalnych, jakościowych i dodatkowo w przystępnej cenie. Na rynku nie znaleźli ani kosmetyków, ani środków czystości, które spełnią ich oczekiwania. Marzyli o tym, aby stworzyć użytkową markę, z którą sami czuliby się dobrze. Udało się. Teraz wspólnie pracują nad dalszym rozwojem firmy.

W ofercie YOPE są kosmetyki do pielęgnacji ciała, kosmetyki dla dzieci, a także ekologiczne środki czystości i delikatna dla dłoni linia kuchenna. YOPE dba o cały dom, nie tylko o jego domowników. YOPE to zwykłe produkty tworzone według zupełnie nowych reguł!

materiał powstał we współpracy z marką Yope

Topowe marki na każdą kieszeń? To możliwe! Wejdź na stronę Eobuwie kupony rabatowe.
zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

6 czerwca 2020, 00:32

Nasze propozycje