Botoks nie zawsze musi powodować efekt sztuczności! Zobacz jak to robią specjaliści w SkinClinic!

Wideo, , tagi: kwas hialuronowy, botoks, SkinClinic
Poprzedni artykuł: Nie wiesz, jaki makijaż wybrać na ślub? Zobacz naszą propozycję dla ru... Następny artykuł: Zobacz, jak wykonać najmodniejszy makijaż w tym sezonie!
Botoks oraz zabiegi z udziałem kwasu hialuronowego od zawsze wywołują dużo emocji. W tym filmie przekonasz się, że te preparaty użyte w odpowiedni sposób, potrafią odmłodzić oraz doskonale poprawić wygląd naszej skóry.

Botoks i kwas hialuronowy - każda z nas słyszała te określenia, ale czy potrafimy je odróżnić?

Botoks, czyli toksyna botulinowa jest najsilniejszą toksyną biologiczną popularnie zwaną jadem kiełbasianym. Jej działanie polega na blokowaniu synaps nerwowo-mięśniowych, dzięki czemu mięśnie rozluźniają się, a zmarszczki stają się wygładzone. Ostrzykiwanie botuliną prowadzi do całkowitej lub częściowej ich redukcji, a wyraz twarzy staje się łagodniejszy.

Podstawową funkcją kwasu hialuronowego jest wiązanie wody. Wraz z wiekiem jego poziom w naszym organizmie zanika, powodując starzenie się skóry. By zatrzymać ten proces, coraz częściej niedobory kwasu hialuronowego uzupełnia się, dostarczając go w formie zastrzyków czy kremów. Aplikacja preparatu w głąb skóry pobudza syntezę kolagenu i poprawia jej napięcie. Zabieg wolumetrii twarzy nie ma na celu zmiany jej rysów, a wypełnienie miejsc zaniku tkanki tłuszczowej.

Z takimi odmładzającymi zabiegami możemy spotkać się w warszawskiej klinice SkinClinic.

Zabiegi wykonuje grupa doświadczonych specjalistów, która dba o każdy szczegół po to, by zagwarantować bezpieczeństwo oraz naturalny efekt odmłodzenia skóry. Pacjenci odzyskują promienny wygląd, pewność siebie i lepsze samopoczucie, co jest najważniejsze nie tylko dla kobiet, ale coraz częściej również mężczyzn. Przekonał się o tym nasz redakcyjny kolega! Zobacz koniecznie wideo!

Polecamy: UJĘDRNIJ SKÓRĘ NA LATO RAZEM ZE SKINCLINIC! ZOBACZ, JAK WYGLĄDA ZABIEG TERMOLIFTING ZAFFIRO!

Foto: Pinterest

WYPRÓBUJ KREMY Z KWASEM HIALURONOWYM:


Zobacz także

Nasze propozycje