Natalia Siwiec w makijażu z 'najgorszego koszmaru'

Wideo, , tagi: Natalia Siwiec, wpadki gwiazd
Poprzedni artykuł: Oto 5 najmodniejszych kolorów lakierów hybrydowych na jesień! Następny artykuł: To dzięki temu trikowi Natalia Siwiec ma tak piękne i duże usta!
Wiele lat temu wykonała go jej profesjonalna makijażystka na sesji zdjęciowej. Jak wyglądał ten najgorszy makijaż, który wspomina Natalia Siwiec?

Natalia Siwiec niemal zawsze prezentuje się w nienagannym makijażu. Od lat wierna jest doświadczonej makijażystce - Magdalenie Pieczonce. Podczas premiery książki jej wizażystki zapytaliśmy Natalię o najgorszy profesjonalny makijaż, który miała kiedykolwiek na sobie. 

Natalia Siwiec opowiada o jej najgorszym makijażu 

Koszmarny makijaż wykonała Natalii Siwiec jedna z makijażystek z Dolnego Śląska. Gwiazda wyznała, że choć miało to miejsce wiele lat temu, do tej pory bardzo dobrze pamięta ten makijaż. 

Natalia przyznała, że niczym nie dało się go obronić. Był niemodny i bardzo niekorzystny dla jej urody. Wizażystka wybrała kolory, które w ogóle nie pasowały do Natalii, a produkty zostały aplikowane w zły sposób. Zobacz nasz wywiad, w którym modelka ze szczegółami opowiada o koszmarnym makijażu do sesji sprzed lat.

Zobacz także: Natalia Siwiec - w jakim makijażu czuje się najlepiej? 

Źródło zdjęcia głównego: Instagram


Nasze propozycje