Premiera nowej linii produktów do stylizacji włosów Keratin Protect marki Remington

Poprzedni artykuł: Wizażystka gwiazd Hollywood zdradza makijażowe trendy tej jesieni! Następny artykuł: Rossmann - wielka promocja na kosmetyki! Co warto kupić?
Marka Remington świętuje swoje 80-te urodziny i... wprowadza na rynek, nową innowacyjną linię sprzętu do stylizacji włosów. Wizaz.pl był na tym niezwykłym wydarzeniu - zobaczcie nasze wideo.

W Warszawskim apartamencie „Miłość Kredytowa” odbyła się premiera najnowszej linii Keratin Protect do stylizacji włosów marki Remington. Na spotkaniu pojawiło się wiele gwiazd, a poprowadziła je znana dziennikarka i prezenterka Karolina Szostak.

Produkty linii Keratin Protect, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pozwalają na pielęgnację włosów podczas ich stylizacji. W jej skład wchodzi: suszarka, lokówka stożkowa, inteligentna prostownica, szczotka nadająca włosom objętość, lokówko – suszarka, szczotka prostująca do włosów oraz nowość w ofercie Remington, jaką jest automatyczna lokówka. 

Nowa linia Remington Keratin Protect

Najważniejszą nowością zastosowaną w tej serii są innowacyjne powłoki Advanced Keratin zawierające keratynę - jej użycie zwiększa rezultaty stylizacji i jednocześnie dba o zdrowe i lśniące włosy. Zostały one wzbogacone olejkiem z migdałów, dzięki którym ilość uszkodzeń włosów jest znacznie mniejsza. Nowa Linia Keratin Protect wyróżnia się także bardzo szybkim czasem nagrzewania, jak i możliwością regulacji temperatury, dzięki czemu stylizację można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Linia Keratin Protect to produkty dla kobiet, dla których kondycja włosów jest równie ważna, co styl. Sprawdźcie, jak te produkty wypadły w teście naszych redaktorek!

ZOBACZ PROSTOWNICE DO WŁOSÓW OD MARKI REMINGTON:


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 grudnia 2019, 08:39

Nasze propozycje