The Girls Beauty Bar to coś więcej niż salon piękności… Dlaczego?

Wideo, , tagi: manicure, event
Poprzedni artykuł: Idealnie gładkie nogi? Zobaczcie, jak depilator Braun Silk-epil 9 Skin... Następny artykuł: Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!
Manicure już nigdy nie będzie wyglądał tak jak dawniej! The Girls Beauty Bar to połączenie kawiarni i salonu piękności. Gwiazdy już go pokochały :)

Jesteś na manicure, popijasz kawę, ale… chciałabyś w tym czasie jednocześnie porozmawiać z przyjaciółką, mamą albo koleżanką z pracy? W tradycyjnych salonach martwisz się, że możesz komuś przeszkadzać. Ale nie w The Girls Beauty Bar

Albo inny obrazek - po wizycie w salonie piękności, jesteś umówiona z ukochanym do kina. Więc on siedzi znudzony, przegląda swój telefon (bo pisma kobiece mało go interesują ;). W The Girls Beauty Bar twój facet już nie będzie się nudził...


Takiego miejsca bowiem jeszcze w Polsce nie było! The Girls Beauty Bar to połączenie salonu piękności i kawiarni. Można tu umówić się na manicure, strzyżenie, poradę wizażystki czy stylistki, a przy okazji zjeść i wypić coć naprawdę pysznego (i w dodatku zdrowego!). 


Na otwarciu tego niezwykłego miejsca pojawiły się gwiazdy: Agnieszka Kaczorowska i blogerki - Macademian Girl czy Kinga Litwińczuk. Zobaczcie filmik - a dowiecie się, co mówiły po wizycie w The Girls Beauty Bar. My to miejsce bardzo polecamy :)


Zobacz także

Nasze propozycje