Idealnie gładkie nogi? Zobaczcie, jak depilator Braun Silk-epil 9 SkinSpa wypadł w teście redakcji!

Wideo,
,
, tagi: Braun, depilacja depilatorem
Poprzedni artykuł: Czy jeden z najpopularniejszych urodowych trików z sieci naprawdę dzia... Następny artykuł: The Girls Beauty Bar to coś więcej niż salon piękności… Dlaczego?
Bezbolesna depilacja, gładkie nogi przez cztery tygodnie i... domowe spa w jednym! To już pewne - depilator Braun Silk-epil 9 SkinSpa zostanie z nami na dłużej. Czym nas zachwycił?

Czy wy też szukałyście idealnego depilatora? My tak, ale... tym razem poszukiwania zakończone! Musimy przyznać, że depilator Braun Silk-epil 9 SkinSpa naprawdę skradł nasze serca. Dlaczego? 

Przede wszystkim to urządzeni to prawdziwy mistrz usuwania włosków (robi to lepiej niż wosk!), bo znikają nawet te 0,5 mm. Dlatego miałam poczucie zawsze gładkich nóg. W dodatku tego kobiecego "gadżetu" można używać wszędzie - także w wannie (to ważne, bo tam najbardziej lubię się depilować). Efekt? Do 4 tygodni gładkiej skóry :) A same najlepiej wiecie - jak to podnosi komfort życia! 
I jeszcze jedno - moja prawdziwa miłość w urządzeniu Braun Silk-epil 9 SkinSpa to nakładki do masażu i peelingu - depilator posiada funkcję masażu o wysokiej częstotliwości, który stymuluje skórę i skutecznie łagodzi dyskomfort przy usuwaniu włosków. Po takim domowym SPA moje nogi wyglądają po prostu bosko :)

Zobaczcie nasz test wideo - przekonacie się, że depilacja może być... przyjemnością!

Zobacz także: Manicure kombinowany - zobacz, jak go zrobić! 


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2020, 16:53

Nasze propozycje